ღAllgirlsღ
Rihanna si Justin Bieber impreuna? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Rihanna si Justin Bieber impreuna? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Rihanna si Justin Bieber impreuna?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Rihanna si Justin Bieber impreuna? Empty
MesajSubiect: Rihanna si Justin Bieber impreuna?   Rihanna si Justin Bieber impreuna? EmptySam Noi 20, 2010 5:28 am

Rihanna si Justin Bieber au devenit neoficial noul "cuplu" de la Hollywood, dupa ce cantareata in varsta de 22 de ani a declarat ca il considera sexy pe adolescentul care interpreteaza piesa "Baby".
Rihanna a postat o imagine pe Twitter in care apare in compania lui Justin Bieber, lansand astfel zvonuri despre o posibila atractie a cantaretei pentru adolescentul in varsta de 16 ani.

Riri a scris pe Twitter ca il considera "sexy" pe Justin si ca ii place abdomenul lui, in timp ce el s-a aratat interesat sa se intalneasca mai des cu artista.

Bieber i-a afisat Rihannei pachetelele de muschi de pe abdomen chiar in restaurantul in care a fost facuta fotografia de pe Twitter.

Cei doi au luat cina zilele trecute in localul din New York si s-au gandit sa isi surprinda fanii, flirtand pe Twitter.

Nu este prima data cand Rihanna si Justin Bieber sunt fotografiati in tandreturi si cu siguranta nu va fi ultima...

Presa internationala deja speculeaza apropierea celor doi, insinuand ca Rihanna a facut o pasiune mai mult decat amicala pentru adolescentul de 16 ani.


Sus In jos
adryan94
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adryan94


Numarul mesajelor : 142
Varsta : 30
Bani : 145
Data de inscriere : 19/11/2010

Rihanna si Justin Bieber impreuna? Empty
MesajSubiect: Re: Rihanna si Justin Bieber impreuna?   Rihanna si Justin Bieber impreuna? EmptySam Noi 20, 2010 6:09 am

uau Rihanna impreuna cu Justin.. ramane de vazut rade cu lacrimi
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Rihanna si Justin Bieber impreuna? Empty
MesajSubiect: Re: Rihanna si Justin Bieber impreuna?   Rihanna si Justin Bieber impreuna? EmptySam Noi 20, 2010 10:05 am

... Rihanna e femeie in toata regula si Justin nici macar 17 ani nu are .
Ar fi posibila o relatie , dar poate o fac ca sa mai apara prin reviste .
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Rihanna si Justin Bieber impreuna? Empty
MesajSubiect: Re: Rihanna si Justin Bieber impreuna?   Rihanna si Justin Bieber impreuna? EmptySam Noi 20, 2010 10:07 am

Eu am ramas surprinsa cand am citit articolul
Da ar putea fi impreuna vreau sa zic acuma e la moda sa fie baiatul mai mic ca fata
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Rihanna si Justin Bieber impreuna? Empty
MesajSubiect: Re: Rihanna si Justin Bieber impreuna?   Rihanna si Justin Bieber impreuna? EmptySam Noi 20, 2010 10:08 am

... normal ca baietii se uita la fetele mai mari .
Dar e totusi weird sa fii cu unu care e asa de mic .
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Rihanna si Justin Bieber impreuna? Empty
MesajSubiect: Re: Rihanna si Justin Bieber impreuna?   Rihanna si Justin Bieber impreuna? EmptySam Noi 20, 2010 10:10 am

Dapoi ca nici ea nu este batrana
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Rihanna si Justin Bieber impreuna? Empty
MesajSubiect: Re: Rihanna si Justin Bieber impreuna?   Rihanna si Justin Bieber impreuna? EmptyDum Noi 21, 2010 3:32 am

Da , dar este totusi o diferenta de vreo 20 de ani intre ei .
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Rihanna si Justin Bieber impreuna? Empty
MesajSubiect: Re: Rihanna si Justin Bieber impreuna?   Rihanna si Justin Bieber impreuna? EmptyDum Noi 21, 2010 4:13 am

Poi ea are 22 de ani iar el 16
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Rihanna si Justin Bieber impreuna? Empty
MesajSubiect: Re: Rihanna si Justin Bieber impreuna?   Rihanna si Justin Bieber impreuna? EmptyMier Dec 22, 2010 3:28 am

I...eu zic ca nu le-ar sta bine impreuna... .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Rihanna si Justin Bieber impreuna? Empty
MesajSubiect: Re: Rihanna si Justin Bieber impreuna?   Rihanna si Justin Bieber impreuna? Empty

Sus In jos
 
Rihanna si Justin Bieber impreuna?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna?
» Justin Bieber nu exista
» Justin Bieber si fanele sale - despartiti de politie
» Nick Jonas şi Justin Bieber nu sunt sexy!
» Justin Bieber vrea sa-i impace pe americani

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente