ღAllgirlsღ
Mariah Carey, insarcinata in patru luni 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Mariah Carey, insarcinata in patru luni 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Mariah Carey, insarcinata in patru luni

In jos 
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Mariah Carey, insarcinata in patru luni Empty
MesajSubiect: Mariah Carey, insarcinata in patru luni   Mariah Carey, insarcinata in patru luni EmptyJoi Aug 26, 2010 6:47 am

Zvonul conform caruia Mariah Carey ar fi insarcinata s-a adeverit. Cantareata americana are deja patru luni de sarcina, potrivit RadarOnline.com.

Atat artista cat si sotul acesteia, Nick Cannon, sunt foarte bucurosi, insa au decis sa nu vorbeasca pentru moment in public despre acest subiect.

In particular insa, Nick discuta deseori cu prietenii apropiati despre evenimentul fericit:

`Mariah a facut eforturi mari pentru a ramane insarcinata`, a declarat o sursa pentru RadarOnline.com, care a adaugat cu aceasta ocazie ca artista nu intentioneaza sa isi anunte sarcina in viitorul apropiat.

Aceeasi sursa a precizat ca Mariah Carey ar fi insarcinata in patru luni.

La sfarsitul saptamanii trecute, cantareata a concertat in Brazilia, iar aspectul ei fizic a alimentat zvonurile despre sarcina cantaretei.

Dupa concert, artista a scris pe contul ei de pe platforma de microblogging Twitter:

`Serios, imi place sa fiu aici, oamenii sunt frumosi atat la exterior, cat si in interior. In seara aceasta mi-a fost greu sa cant, din anumite motive personale, insa ei m-au ajutat sa trec cu bine peste aceste momente`.

In ultimele saptamani, in presa internationala au aparut numeroase informatii despre o posibila sarcina a cantaretei, care s-a ingrasat foarte mult. Artista nu a confirmat insa aceste informatii.

sursa : mediafax
Sus In jos
 
Mariah Carey, insarcinata in patru luni
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Biografie Mariah Carey
» Beyonce: `Am fost insarcinata de opt ori`
» Katy Perry, deja insarcinata?
» 7 luni de existenta !!
» 9 luni de existenta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente