ღAllgirlsღ
9 luni de existenta 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
9 luni de existenta 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 9 luni de existenta

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

9 luni de existenta Empty
MesajSubiect: 9 luni de existenta   9 luni de existenta EmptyMier Iul 08, 2009 11:43 pm

Astazi , pe 27 iulie sarbatorim cu bine cele 9 luni in care am postat mesaje , ne-am distrat , ne-am facut prieteni noi si am reusit sa ne formam o comunitate de peste 40 de membrii .
Mai asteptam sa evoluam cu succes si sa fim si noi unul dintre forumurile mari , cu multi membrii .
Va astept sa sarbatorim si sa ne distram in acea zi si voi face si un concurs specific : O urare pt forum .
Bye !
Sus In jos
Dia.
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dia.


Numarul mesajelor : 215
Varsta : 31
Bani : 280
Data de inscriere : 06/12/2008

9 luni de existenta Empty
MesajSubiect: Re: 9 luni de existenta   9 luni de existenta EmptyMar Iul 14, 2009 8:07 am

Wow , nu credeam ca vom avea asa de multe !
E super tare !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

9 luni de existenta Empty
MesajSubiect: Re: 9 luni de existenta   9 luni de existenta EmptyVin Iul 24, 2009 10:52 pm

As vrea eu sa avem 12 pe 27 11 .
Adica un an . :Fata™️:
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

9 luni de existenta Empty
MesajSubiect: Re: 9 luni de existenta   9 luni de existenta EmptyDum Aug 02, 2009 8:38 pm

Ce frumos!
Site-ul meu a fost facut pe 27.1.2009 ce coincidenta!

Dar eu o sa fac petrecerea forumului de un an apoi de 2 si tot asa!
Pai atunci o sa urez sitului si tuturor membrilor LA MULTI ANI!
Sus In jos
Continut sponsorizat





9 luni de existenta Empty
MesajSubiect: Re: 9 luni de existenta   9 luni de existenta Empty

Sus In jos
 
9 luni de existenta
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 7 luni de existenta !!
» Mariah Carey, insarcinata in patru luni

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente