ღAllgirlsღ
vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei Empty
MesajSubiect: vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei   vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei EmptyLun Apr 13, 2009 9:43 am

va rog foarte frumos sa faceti cateva propuneri pt sectiunea fashion despre ce ati vrea sa discutati si ce var interesa chiar nu mai am nicio idee in acest moment si din cate se pare "fashion" nu are prea multe posturi
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei Empty
MesajSubiect: Re: vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei   vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei EmptyLun Apr 13, 2009 9:44 am

da stiu titlul era va rog sa ma jutati am gresit, m-am grabit
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei Empty
MesajSubiect: Re: vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei   vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei EmptyLun Apr 13, 2009 11:24 pm

As vrea sa vb despre Stardoll : exista o sectiune unde poti sa faci haine : StarDesign : este o idee !
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei Empty
MesajSubiect: Re: vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei   vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei EmptyMar Apr 14, 2009 4:56 am

da ar fi o idee , oricum mai astept si alte ideii . ms summer pt propunere ☀
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei Empty
MesajSubiect: Re: vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei   vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei EmptyMier Apr 15, 2009 11:07 pm

Cu placere , stii , daca ai un cont pe stardoll , mai sus e designul unde poti sa faci modele pentru haine , similar si la i-dressup !
Sus In jos
miss.daydreamin`
-None
-None
miss.daydreamin`


Numarul mesajelor : 14
Varsta : 29
Bani : 17
Data de inscriere : 24/08/2009

vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei Empty
MesajSubiect: Re: vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei   vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei EmptyMier Sept 09, 2009 8:38 pm

ai putea sa faci un topic cu tendintele toamna-iarna 2009 - 2010. :) le gasesti pe net in mare parte si... imi poti da un PM dak vrei sa te ajut cu ceva :)
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei Empty
MesajSubiect: Re: vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei   vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei EmptyJoi Sept 10, 2009 9:54 pm

Sau poti face print-screen la hainele pe care le-ai facut pe gilsense(.com ) .
Pe acest site poti face hainele tale personale si iti poti creea un magazin .
Sus In jos
Continut sponsorizat





vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei Empty
MesajSubiect: Re: vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei   vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei Empty

Sus In jos
 
vora rog sa ma ajutati am ramas fara idei
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» David Guetta a ramas fara permis pe viata
» Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama
» Idei de coafura pentru banchet !
» Fara da sau ba
» Cu sau fara ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente