ღAllgirlsღ
Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama Empty
MesajSubiect: Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama   Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama EmptyVin Dec 03, 2010 11:46 pm

Justin Bieber a ramas fara telefonul mobil dupa ce mama sa, Pattie Mallette, anulat abonamentul in urma unei dispute aprinse.

Cantaretul in varsta de 16 ani calatoreste alaturi de cea care i-a dat viata si spune ca ii place acest lucru, insa mai intervin si momente in care se alege cu cate o pedeapsa cand isi ia nasul la purtare.

`Mama calatoreste cu mine. Ne certam, este adevarat, ca orice parinte cu copilul lui, insa o iubesc pe mama. Cred ca e bine ca ma insoteste in deplasari, dar din cand in cand as vrea sa ma lase putin in pace, stau cu ea 24 de ore din 7`, marturiseste Justin.

`Zilele trecute mi-a anulat abonamentul la telefon. Am inceput sa ne certam dintr-un motiv stupid si ea mi-a zis 'Da-mi telefonul'. Eu am refuzat si pana la urma mi-a inchis serviciul`.

In consecinta, Justin este acum ingrijorat ca ar putea pierde mesaje si apeluri importante de la cineva, asa cum este mentorul lui, Usher.

`Daca vrea Usher sa ma contacteze?? Va fi foarte greu sa reuseasca`, s-a destainuit Justin intr-un interviu pentru Radio BBC.

Cu toate ca mai exista si momente tensionate, Pattie se declara multumita de cursul pe care l-a luat viata fiului ei.

Managerul lui Bieber, Scooter Braun, a declarat:

`Cred ca mama lui este de parere ca daca ar fi ramas in Stratford, Ontario (n.r. Justin) s-ar fi bagat in multe probleme`.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama   Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama EmptySam Dec 04, 2010 12:04 am

:lol: lol i-a luat maicasa telefonu
Sus In jos
georgika14
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
georgika14


Numarul mesajelor : 328
Varsta : 26
Location : constanta
Bani : 294
Data de inscriere : 10/07/2010

Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama   Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama EmptySam Dec 04, 2010 5:33 am

rade cu lacrimi :lol!: i-a luat maicasa telefonul...daca nu a fost cuminte=))
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama   Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama EmptySam Dec 04, 2010 11:11 am

.. da , si mie era sa mi-l ia o data .
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama   Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama EmptyMier Dec 22, 2010 3:26 am

Ca ori ce parinte, nu? Chiar si pentru vedete:))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama   Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama Empty

Sus In jos
 
Justin Bieber a ramas fara telefon: l-a pedepsit mama
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rihanna si Justin Bieber impreuna?
» David Guetta a ramas fara permis pe viata
» Justin Bieber nu exista
» Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna?
» Justin Bieber vrea sa-i impace pe americani

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente