ღAllgirlsღ
Reclamele de la televizor :? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Reclamele de la televizor :? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Reclamele de la televizor :?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Reclamele de la televizor :? Empty
MesajSubiect: Reclamele de la televizor :?   Reclamele de la televizor :? EmptyLun Apr 13, 2009 11:31 pm

Ce parere aveti despre reclame ? Ele sunt foarte diversificate si sunt prezentate cam pe orice post , nu ?
Sa nu o lungesc prea mult , ce parere ai despre reclame ?
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Reclamele de la televizor :? Empty
MesajSubiect: Re: Reclamele de la televizor :?   Reclamele de la televizor :? EmptyVin Apr 17, 2009 8:03 am

sunt stupide adik se intampla de multe ori sa intrerupa un film chiar in mijlocul unei replici Mad si in plus multe dintre ele sunt foarte proastesi nu au nicio legatura cu produsul pe care ar trebui sa il prezinte
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Reclamele de la televizor :? Empty
MesajSubiect: Re: Reclamele de la televizor :?   Reclamele de la televizor :? EmptyVin Apr 17, 2009 11:52 pm

Mie nu imi plac si sunt de acord cu gummy bear , chiar ca unele sunt stupide , mai ales aia cu Paul , care vrea sa faca treba mare in baia lui Paul !
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Reclamele de la televizor :? Empty
MesajSubiect: Re: Reclamele de la televizor :?   Reclamele de la televizor :? EmptyMier Noi 11, 2009 12:43 pm

Of, uite ce descopar. Credeam ca reclama e noua insa e veche de aproape 1 an poate si mai bine. Sunt enervante. si cum a zis si gummy bear e destul de enervant cand intreruoe un film. Dar ce te faci atunci cand reprezentantii unui post tv taie din film sa isi faca ileal rost de spatiu de publicitate?
Priveam o data pe Pro TV un film in care pe ghidul TV adica in pro Tv magazin scra ca are 100 minute fara reclame. Am cronometrat eu filmul si la urma am adunat partile si mi-au iesit 85 minute. Deci Pro TV mai taiase 15 minute de film pe care le-a umplut cu publicitate.
Sus In jos
Criminal.Mind
ßõþöç
ßõþöç
Criminal.Mind


Numarul mesajelor : 91
Varsta : 28
Location : Temeschwar
Bani : 68
Data de inscriere : 29/10/2009

Reclamele de la televizor :? Empty
MesajSubiect: Re: Reclamele de la televizor :?   Reclamele de la televizor :? EmptyJoi Noi 12, 2009 7:36 pm

God...Reclamele ma aduc la disperare...Mai atunci cand arata cum musca din chips(Ah,fac crize cand aud pe cine cum rontaie :AA: )si apoi mananca cu ochii inchisi zambind...Of,Doamne urasc...Daca vreti filme bune si post fara reclame pe tot parcursul filmului incercati TV1000 :]...Sau reclamele de pe National TV cand se termina o parte din BMTD de nu arata decat Izvorul Minunilor...Pff...God...Nu le pot suporta XD
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Reclamele de la televizor :? Empty
MesajSubiect: Re: Reclamele de la televizor :?   Reclamele de la televizor :? EmptyJoi Noi 12, 2009 10:06 pm

Posturi fara reclame in timpul filmului: Tv1000, MGM, HBO, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax2
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamele de la televizor :? Empty
MesajSubiect: Re: Reclamele de la televizor :?   Reclamele de la televizor :? Empty

Sus In jos
 
Reclamele de la televizor :?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La televizor / Cu sania
» Pareri : despre stirile de la televizor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente