ღAllgirlsღ
Pareri : despre stirile de la televizor 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Pareri : despre stirile de la televizor 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Pareri : despre stirile de la televizor

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Pareri : despre stirile de la televizor Empty
MesajSubiect: Pareri : despre stirile de la televizor   Pareri : despre stirile de la televizor EmptyLun Mai 11, 2009 4:29 am

M-am gandit sa fac un astfel de thread deoarece mi se pare nu destul , foarte interesant sa vorbim despre stirile de la televizor .
As vrea sa va aflu parerea despre aceste stiri si ca aceasta sa o scrieti aici . Deci , sa incepem !
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Pareri : despre stirile de la televizor Empty
MesajSubiect: Re: Pareri : despre stirile de la televizor   Pareri : despre stirile de la televizor EmptyLun Mai 11, 2009 4:32 am

paidepinde de stiri unele sunt total ridicole si bineinteles neadevarate iar altele sunt interesante
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Pareri : despre stirile de la televizor Empty
MesajSubiect: Re: Pareri : despre stirile de la televizor   Pareri : despre stirile de la televizor EmptyJoi Mai 28, 2009 9:34 pm

Da, mai ales stirile de la ora 5 de la PROTV ..
Stirile cu cele mai multe violuri din lume rade cu lacrimi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pareri : despre stirile de la televizor Empty
MesajSubiect: Re: Pareri : despre stirile de la televizor   Pareri : despre stirile de la televizor Empty

Sus In jos
 
Pareri : despre stirile de la televizor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pareri despre galerie
» Pareri despre witch
» Pareri despre staff
» Pareri despre noua categorie .
» Pareri despre tema actuala

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente