ღAllgirlsღ
Pareri despre staff 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Pareri despre staff 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Pareri despre staff

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Pareri despre staff Empty
MesajSubiect: Pareri despre staff   Pareri despre staff EmptyDum Mai 17, 2009 9:54 pm

Consider acest topic necesar.
Aici puteti sa va exprimati fara probleme si cu sinceritate (dar fara injuraturi) parerea despre membrii staff-ului.
Si spune-ne si cine consideri potrivit sa fie promovat moderator. Propune pe altii, dar niciodata pe tine!
Stufful este format din moderatori si administratori , toti care au acest rang ..
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Pareri despre staff Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre staff   Pareri despre staff EmptyJoi Mai 21, 2009 3:52 am

Am o parere buna despre membrii staffului , deoarece eu sunt prima .. Sunt multumita deoarece vad ca au mai multe mesaje pe zi ce trece !
Si au foarte multe mesaje!!
Sus In jos
Danutza
ßõþöç
ßõþöç
avatar


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Location : Cluj
Bani : 14
Data de inscriere : 19/05/2009

Pareri despre staff Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre staff   Pareri despre staff EmptyLun Mai 25, 2009 8:15 am

Doar o parere despre forum, nu stiu unde sa o pun si o pun aici.
Cred ca subiectele cele mai interesante gen vacante, muzica, jocuri etc ar trebui puse primele. Nu trebuie inceput cu "Administrare" etc, acesta este un topic care se pune nu primul pentru ca nu e de interes major pentru cineva care intra.
Merci si sper sa nu te superi Wink
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Pareri despre staff Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre staff   Pareri despre staff EmptyLun Mai 25, 2009 9:09 pm

Ok , nu ma supar ..
Dar este importanta si administrarea .
P.S - nu uita de avatar !
Sus In jos
Danutza
ßõþöç
ßõþöç
avatar


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Location : Cluj
Bani : 14
Data de inscriere : 19/05/2009

Pareri despre staff Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre staff   Pareri despre staff EmptyMar Mai 26, 2009 8:09 am

N-am uitat de avatar dar habar n-am ce imagine sa aleg. Cand o voi alege o voi pune.
Apropo: cum se pun filme de pe youtube pe forum? Am vazut ca tu ai pus dar nu stiu cum.... Multumesc mult.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Pareri despre staff Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre staff   Pareri despre staff EmptyMier Mai 27, 2009 4:32 am

deci ai acolo un boton , bagi adresa si iti merge ..
Daca vrei , iti pot pune un avatar eu. Doar culoarea sa ti-o alegi !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pareri despre staff Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre staff   Pareri despre staff Empty

Sus In jos
 
Pareri despre staff
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pareri despre galerie
» Pareri despre witch
» Pareri despre noua categorie .
» Pareri despre tema actuala
» Pareri : despre stirile de la televizor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente