ღAllgirlsღ
Reduceri , niste ocazii speciale ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Reduceri , niste ocazii speciale ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Reduceri , niste ocazii speciale ?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Reduceri , niste ocazii speciale ? Empty
MesajSubiect: Reduceri , niste ocazii speciale ?   Reduceri , niste ocazii speciale ? EmptyMar Apr 21, 2009 4:14 am

M-am ganidit ca sa bag reducerile sau nu ?? Asa ca spuneti daca vi se par reducerile in orice magazin niste orazii speciale si motivul dupa care ati ales ..
Deci , parerea voastra este ..
Sus In jos
Camy
-None
-None
Camy


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 34
Bani : 10
Data de inscriere : 02/05/2009

Reduceri , niste ocazii speciale ? Empty
MesajSubiect: Re: Reduceri , niste ocazii speciale ?   Reduceri , niste ocazii speciale ? EmptySam Mai 02, 2009 1:04 am

nu prea , nu prea imi plac reducerile , in general sunt puse la obiecte care nu prea au valoare
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Reduceri , niste ocazii speciale ? Empty
MesajSubiect: Re: Reduceri , niste ocazii speciale ?   Reduceri , niste ocazii speciale ? EmptySam Mai 02, 2009 6:40 am

nush dak reducerile is chiar niste ocazii speciale dar sunt bune intrun fekl oricum nu toate produsele sunt la reducere alea faine tot scpumpe raman
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Reduceri , niste ocazii speciale ? Empty
MesajSubiect: Re: Reduceri , niste ocazii speciale ?   Reduceri , niste ocazii speciale ? EmptyLun Mai 18, 2009 4:12 am

nu mi se par reducerile niste ocazii speciale , deci nu ma prea intereseaza..
reducerile se fac de obicei la produsele care sunt din sezonul trcut , deci ..
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Reduceri , niste ocazii speciale ? Empty
MesajSubiect: Re: Reduceri , niste ocazii speciale ?   Reduceri , niste ocazii speciale ? EmptyLun Iun 01, 2009 9:06 pm

Daca nu mai comentati sunt nevoita sa inchid subiectul . Mai aveti 3 zile pana sa va decideti .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reduceri , niste ocazii speciale ? Empty
MesajSubiect: Re: Reduceri , niste ocazii speciale ?   Reduceri , niste ocazii speciale ? Empty

Sus In jos
 
Reduceri , niste ocazii speciale ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ocazii Speciale ( prezentare )
» Card de reduceri
» Userbar pt ranguri speciale .
» Ocaziile speciale , numai la calendar !!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente