ღAllgirlsღ
Ocaziile speciale , numai la calendar !! 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Ocaziile speciale , numai la calendar !! 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Ocaziile speciale , numai la calendar !!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Camy
-None
-None
Camy


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 34
Bani : 10
Data de inscriere : 02/05/2009

Ocaziile speciale , numai la calendar !! Empty
MesajSubiect: Ocaziile speciale , numai la calendar !!   Ocaziile speciale , numai la calendar !! EmptyVin Mai 08, 2009 4:28 am

Am observat ca exista multe ocazii speciale pe care sa le mentionam . Am aflat astazi si de un mijloc prin care administratorul poate sa puna in bara cu widgets foarte multe evenimente , acestea adaugandu-se la calendar . Prima a aparaut pe 20 mai , 7 luni de la infiintarea forumului !
Ce parere aveti ?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ocaziile speciale , numai la calendar !! Empty
MesajSubiect: Re: Ocaziile speciale , numai la calendar !!   Ocaziile speciale , numai la calendar !! EmptyVin Mai 15, 2009 4:51 am

acest subiect trebuia sa il public eu ,dar multumesc ca te-ai incumetat sa il publici . Da , si este putin cam naspa ca te-ai bagat ..
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Ocaziile speciale , numai la calendar !! Empty
MesajSubiect: Re: Ocaziile speciale , numai la calendar !!   Ocaziile speciale , numai la calendar !! EmptySam Iul 04, 2009 9:37 pm

exact ai facut asta inaintea moderatorului
dar oricum nu mai intrii pe forum .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ocaziile speciale , numai la calendar !! Empty
MesajSubiect: Re: Ocaziile speciale , numai la calendar !!   Ocaziile speciale , numai la calendar !! Empty

Sus In jos
 
Ocaziile speciale , numai la calendar !!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )
» Poze JONAS - numai pe Allgirls
» Ocazii Speciale ( prezentare )
» Userbar pt ranguri speciale .
» Reduceri , niste ocazii speciale ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente