ღAllgirlsღ
Adela Popescu si-a schimbat look-ul  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Adela Popescu si-a schimbat look-ul  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Adela Popescu si-a schimbat look-ul

In jos 
AutorMesaj
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Adela Popescu si-a schimbat look-ul  Empty
MesajSubiect: Adela Popescu si-a schimbat look-ul    Adela Popescu si-a schimbat look-ul  EmptyVin Apr 08, 2011 9:00 pm

Adela Popescu si-a schimbat din nou look-ul.

Pentru fiecare rol pe care l-a avut pana acum, Adela Popescu a fost nevoita sa-si modifice culoarea parului si tunsoarea.

Ei bine, daca pentru rolul lui Carmen din Iubire si Onoare si-a vopsit parul roscat, acum dupa ce filmarile telenovelei s-au incheiat si nu mai trebuie sa intre in pielea personajului, Adela Popescu a apelat din nou la hairstilist.

Actrita n-a renuntat definitiv la parul roscat, ci l-a mai deschis putin la culoare si si-a facut breton.

Adela Popescu nu se teme insa de schimbari. `Pot sa ma fac si mov in cap, nu am nicio problema`, marturisea Adela cu ceva timp in urma.

`Am avut toate culorile pe par, doar bruneta nu am fost. Este o disponibilitate de care ai nevoie atunci cand faci aceasta meserie de actor, pentru ca nu esti tu, esti personajul pe care il interpretezi si trebuie sa faci ce iti cere el`, spunea Adela Popescu pentru Perfecte.ro.

Adela Popescu si-a schimbat look-ul  ?mmid=4afb5bdccb906fccb
Sus In jos
 
Adela Popescu si-a schimbat look-ul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Am schimbat imaginile pentru categorii .

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente