ღAllgirlsღ
Pareri despre castigatorii la Romanii au talent  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Pareri despre castigatorii la Romanii au talent  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Pareri despre castigatorii la Romanii au talent

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Pareri despre castigatorii la Romanii au talent  Empty
MesajSubiect: Pareri despre castigatorii la Romanii au talent    Pareri despre castigatorii la Romanii au talent  EmptyLun Mai 14, 2012 5:38 am

Castigatorul acestui sezon este Cristian Gog .
Ce parere aveti despre numarul sau ? Dar si despre numarul celorlalti participanti ?

Voi cu cine ati votat ?
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

Pareri despre castigatorii la Romanii au talent  Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre castigatorii la Romanii au talent    Pareri despre castigatorii la Romanii au talent  EmptyMar Mai 15, 2012 12:07 am

1. Adrian Tutu => da, m-am bucurat ca a castigat (pana la urma e meritul lui si a celor care l-au votat), dar eu am tinut cu micuta Rebecca <3. Bine, si cu el, dar Rebecca avea talent!

2. Cristian Gog => de cum a intrat pe scena, tata a zis: "asta are fata de om invatat". Am stiut ca o sa castige el, dar cand l-am vazut pe M. Petrache mi-am zis: "el merita!". Da, numarul lui Gog a fost genial (din finala, inca nu mi-l pot explica), dar Mihai m-a dat pe spate cu miscarile lui. Genial!
Am tinut cu amandoi.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Pareri despre castigatorii la Romanii au talent  Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre castigatorii la Romanii au talent    Pareri despre castigatorii la Romanii au talent  EmptyJoi Mai 17, 2012 10:32 pm

Hmm , mie mi-au placut cel mai mult tinerii care erau surzi si au dansat foarte misto .

Trucurile lui Gog au fost ieftine .. iata cum le-a realizat :
- Atunci cand " si-a oprit inima " tinea o bila care ii transmitea masinii " pulsul lui " . Atunci cand " nu mai avea puls " nu a mai miscat mana iar astfel masina nu mai transmitea nimic .
- Cel cu servieta : este foarte usor sa faci scamatorii , mai ales la televizor . Dupa ce si-a oprit inima l-a chemat pe unul " hai vin-o cu masa " , iar atunci cand a scos plicul , cameramanul a dat repede pe juriu iar Gog a scos plicul cu numele de sub masuta . Atunci cand facea primul truc cineva i-a scris numele si le-a bagat in servieta .. usor . Ati observat atunci cand cei din juriu i-au cerut hartia ? Ei bine atunci el nici macar cine a spus , a incurcat-o pe Andra cu Andrei ..
Iar din sezoanele trecute a folosit " magia " cu lingura ce consta in cumpararea a celei mai ieftine linguri si balansarea acestuia .
L-a ajutat prezentarea , ca altfel ..

Cautati si voi trucurile sale pe youtube ..
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

Pareri despre castigatorii la Romanii au talent  Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre castigatorii la Romanii au talent    Pareri despre castigatorii la Romanii au talent  EmptyJoi Mai 17, 2012 11:42 pm

^Si surzii au fost simpatici. Am lacrimat deodata cu Andra cand le-a spus ca sunt minunati. Rar vezi asa de fericite niste persoane cu dizabilitati. Mi-au placut.
Mi-a placut si tipul cu cubul, se vede ca a muncit. Si Krem a fost total <3. Cand a dat-o pe melodia de la Nirvana, sora mea a cascat ochii Laughing. Si sezonul asta a fost destul de reusit. Stie cineva ce se aude de tipul care traducea din romana in engleza manele? rade cu lacrimi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pareri despre castigatorii la Romanii au talent  Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre castigatorii la Romanii au talent    Pareri despre castigatorii la Romanii au talent  Empty

Sus In jos
 
Pareri despre castigatorii la Romanii au talent
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Romanii au talent: castigatorii semifinalei a doua
» Romanii au talent: semifinala 3 si-a ales castigatorii!
» Romanii au talent
» Pareri despre witch
» Pareri despre staff

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Filme/Seriale-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente