ღAllgirlsღ
credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?

In jos 
+9
ada
Ancutica
Annie
skittles.
-MissTsukkii.
Barbie :*
Nirvana.
Danutza
Chocolate gone Mad
13 participanți
AutorMesaj
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyLun Mai 25, 2009 8:06 am

ce credeti, tinerii ar trebui sa ife sau nu in pas cu moda?
Sus In jos
Danutza
ßõþöç
ßõþöç
avatar


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Location : Cluj
Bani : 14
Data de inscriere : 19/05/2009

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyLun Mai 25, 2009 8:11 am

Depinde. Wink
De regula da - insa au aparut ca fiind la moda cateva chestii absolut oribile pe care nu le-as purta nici moarta . Prin Cluj se poarta ca fiind la moda acum un fel de pantaloni foarte largi gen fusta care sunt chiar urati - multe fete insa ii poarta doar pentru ca sunt la moda.
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyMar Mai 26, 2009 5:37 am

mie imi plac pantalonii largi ,gen salvari, dar nu-mi place sa imi cumpar ceva doar pt ca e la moda sau pt ca e de firma sau pentru ca are un pret foarte mare daca nu ma reprezinta sau nu ma simt bine in acele haine , nu-mi place deloc sa dau milioane pe haine cand as putea utilza banii intr-un mod mai inteligent .
Sus In jos
Danutza
ßõþöç
ßõþöç
avatar


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Location : Cluj
Bani : 14
Data de inscriere : 19/05/2009

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyMar Mai 26, 2009 8:06 am

Da, asa e, e stupid sa dai bani multi pe o haina care se demodeaza una-doua....
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyMier Mai 27, 2009 4:43 am

Mai bine iti iei o haina normala si ieftina decat .. alta scumpa . Mi se pare mai folositor asa , metoda asta !
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyVin Noi 20, 2009 5:14 am

cica moda e cum iti place se schimba din zi in zi dar totusi daca te imbraci ca un clovn toata lumea rade de tine si la mine in clasa sunt cea mai preocupata de felul in care arat dar nu ma uit chiar tot timpul la "cum se poarta" da moda e oke atata timp cat nu se intrece masura
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptySam Noi 21, 2009 2:41 am

Lanoi in campina se poarta foarte mult baticurile emo >.< am si eu unul mov de anul trecut si nu sunt asa disperata ca ceilalti.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyDum Dec 27, 2009 6:32 am

Moda se schimba in orice moment si consider ca trebuie sa ma imbrac in ceea ce ma avantajeaza si in ceea in ce ma simt bine si comod .
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyDum Dec 27, 2009 6:36 am

doar cei obsedati.eu prefer hainele in care ma simt bine, adica cele comode...
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyDum Dec 27, 2009 12:27 pm

Poi si eu prefer hainele cu care ma simt bine si arat bine .
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyDum Dec 27, 2009 10:53 pm

Phei Moda vine si se duce...Nu conteaza prea mult moda pentru mine,dar pentru teeneger conteaza fooarte mullt^^
Iar asta ma cam sperie!
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyDum Ian 03, 2010 7:24 am

pentru mine moda este super importanta.Imi place sa arat mereu foarte bine
Sus In jos
Ancutica
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Ancutica


Numarul mesajelor : 1116
Varsta : 27
Bani : 457
Data de inscriere : 20/07/2010

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyDum Iul 25, 2010 3:09 am

Eu cred ca da din punctul meu de vedere!
Dar pe alti nustiu!!
Sus In jos
ada
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
ada


Numarul mesajelor : 357
Varsta : 24
Location : Falticeni
Bani : 447
Data de inscriere : 06/06/2010

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyDum Iul 25, 2010 6:16 pm

Parerea mea este ca da ar trebuii.
Sus In jos
Polluted Soul
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Polluted Soul


Numarul mesajelor : 285
Varsta : 29
Bani : 364
Data de inscriere : 23/07/2010

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyDum Iul 25, 2010 7:39 pm

nu.
fiecare se îmbracă cum vrea, nu după tendinţe
că dacă mă îmbrac la modă şi arăt ca o raţă ce rezolv?
plus că spiritul ăsta de turmă când e vorba de un accesoriu gen eşarfele alea oO mă cam lasă rece.
acum depinde şi ce fel de modă...că moda de stradă în românia e cam brânză, adică daamn, trebuie să fii îmbrăcat ca ceilalţi ca să fii ok? oO
Sus In jos
Ancutica
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Ancutica


Numarul mesajelor : 1116
Varsta : 27
Bani : 457
Data de inscriere : 20/07/2010

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyDum Iul 25, 2010 7:47 pm

Ai dreptate!
Sus In jos
ada
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
ada


Numarul mesajelor : 357
Varsta : 24
Location : Falticeni
Bani : 447
Data de inscriere : 06/06/2010

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyLun Iul 26, 2010 6:45 am

şuncă. a scris:
nu.
fiecare se îmbracă cum vrea, nu după tendinţe
că dacă mă îmbrac la modă şi arăt ca o raţă ce rezolv?
plus că spiritul ăsta de turmă când e vorba de un accesoriu gen eşarfele alea oO mă cam lasă rece.
acum depinde şi ce fel de modă...că moda de stradă în românia e cam brânză, adică daamn, trebuie să fii îmbrăcat ca ceilalţi ca să fii ok? oO
Intr-adevar,ai si tu dreptate in felul tau.
Sus In jos
Ancutica
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Ancutica


Numarul mesajelor : 1116
Varsta : 27
Bani : 457
Data de inscriere : 20/07/2010

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyLun Iul 26, 2010 8:05 am

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? 140103 Este bine ca ne intelegem!
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyVin Aug 27, 2010 6:57 am

Nu , sunt mereu in pas cu moda .
Sus In jos
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 26
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptyJoi Iun 07, 2012 9:16 pm

Bineînţeles că nu!
Fiecare trebuie să aibă propriul stil, să se îmbrace cum îi stă bine şi cum se simte bine, mai ales tinerii.
Moda are ca scop, cred eu, să-i ajute pe oameni să-şi dezvolte propriul stil. Din ce este la modă alegi doar ce ţi se potriveşte şi ce îţi place.
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? EmptySam Iun 09, 2012 9:14 pm

^ Adevarat.
Moda este trecatoare...si de multe ori nu prinde pe oricine stilul respectiv.
Uhm...daca eu cred ca tinerii ar trebui sa fie in pas cu moda? Pai..fiecare cu ce doreste. Unii vor, altii nu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty
MesajSubiect: Re: credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?   credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda? Empty

Sus In jos
 
credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Moda la Grammy
» Noile noutati in moda ( responsabil )
» Moda 2009 , ce parere aveti ?
» Ce credeti ca ati fost in vietile anterioare ?
» Moda primavara/vara 2011

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente