ღAllgirlsღ
Noile noutati in moda ( responsabil ) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Noile noutati in moda ( responsabil ) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Noile noutati in moda ( responsabil )

In jos 
+4
Chocolate gone Mad
Candy
Sunshine
Nirvana.
8 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Noile noutati in moda ( responsabil ) Empty
MesajSubiect: Noile noutati in moda ( responsabil )   Noile noutati in moda ( responsabil ) EmptyMar Dec 02, 2008 5:33 am

Acum ca forumul are mai multi membrii trebuie sa gasim un user care sa fie responasabil cu noutatile in moda
Acesta trebuie sa posteze niste mesaje bune , macar sa aiba legatura cu moda si sa fie din moda , totusi contemporana . Cu ajutorul lui vom face si mai incolo concursuri ( daca va fi bun acest responsabil il vom face membru in Pinky Girls ) , iar ele vor fi rasplatite cu aducerea in rangul mai mare a userului . Acesta trebuie totusi responsabil adica macar sa stie ceva despre moda :study: .
Nu-mi fac mari pretentii pentru acest user , dar primul care posteaza aici un mesaj il voi pune , dar numai la primul concurs va fi putut pune membru in Pinky Girls .
*pentru nelamuriri posati aici sau trimite-timi un mesaj .

Distractie placuta ! ☀
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Noile noutati in moda ( responsabil ) Empty
MesajSubiect: sincersincersincer   Noile noutati in moda ( responsabil ) EmptyJoi Dec 04, 2008 10:29 am

Sincer sincer sincer cred ca nu stiu mai multa moda decat tine , asa ca nu ma bag .. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus In jos
Candy
ßõþöç
ßõþöç
Candy


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 25
Bani : 10
Data de inscriere : 29/11/2008

Noile noutati in moda ( responsabil ) Empty
MesajSubiect: Re: Noile noutati in moda ( responsabil )   Noile noutati in moda ( responsabil ) EmptyJoi Dec 11, 2008 2:59 am

sorry nu stiu fff multe despre moda(io port uniforma Crying or Very sad Sad :twisted: si nah ....)da sper sa gasim un responsabil
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Noile noutati in moda ( responsabil ) Empty
MesajSubiect: Re: Noile noutati in moda ( responsabil )   Noile noutati in moda ( responsabil ) EmptyJoi Dec 11, 2008 6:51 am

ok hai k ma ocup eu ,stiu destule despre moda si ink ma mai informez, numa s im zica si mie cnv k tre s fac k is cam paralela in ultima vreme
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Noile noutati in moda ( responsabil ) Empty
MesajSubiect: Re: Responsabil fashion   Noile noutati in moda ( responsabil ) EmptyVin Dec 12, 2008 8:41 am

gummy bear a scris:
ok hai k ma ocup eu ,stiu destule despre moda si ink ma mai informez, numa s im zica si mie cnv k tre s fac k is cam paralela in ultima vreme
Da gummy bear este de acum responsabilul in moda si te felicit pentru ca ai facut aceasta alegere . Acum pe saptamana ai de facut minimum 2 comentarii numai la fashion si minimum 1 topic pe saptamana astea toate numai la fashion .
Distractie si postare placuta !! :face:
Sus In jos
Dia.
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dia.


Numarul mesajelor : 215
Varsta : 31
Bani : 280
Data de inscriere : 06/12/2008

Noile noutati in moda ( responsabil ) Empty
MesajSubiect: Re: Noile noutati in moda ( responsabil )   Noile noutati in moda ( responsabil ) EmptyMar Iun 30, 2009 6:16 am

ok gummy dar vad ca in ultimul timp nu te mai ocupi de fashion !!
Sus In jos
Free_Dreamerxd
ßõþöç
ßõþöç
Free_Dreamerxd


Numarul mesajelor : 51
Varsta : 26
Location : pe o picatura de ploaie
Bani : 60
Data de inscriere : 20/06/2009

Noile noutati in moda ( responsabil ) Empty
MesajSubiect: Re: Noile noutati in moda ( responsabil )   Noile noutati in moda ( responsabil ) EmptyMar Iun 30, 2009 10:08 pm

As vreau eu sa ma ocup de fashion. Promit ca voi face ce trebuie te rog
Sus In jos
Dia.
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dia.


Numarul mesajelor : 215
Varsta : 31
Bani : 280
Data de inscriere : 06/12/2008

Noile noutati in moda ( responsabil ) Empty
MesajSubiect: Re: Noile noutati in moda ( responsabil )   Noile noutati in moda ( responsabil ) EmptyJoi Iul 02, 2009 8:02 pm

Perfect ! Acum avem doi responsabili , dar daca peste o saptamana gummy bear nu mai intra pe fashion te vom pune pe tine sau le vom mentine pe amandoua .
Eu cred ca asa vrea administratorul ... ii voi trimite un PM .
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Noile noutati in moda ( responsabil ) Empty
MesajSubiect: Re: Noile noutati in moda ( responsabil )   Noile noutati in moda ( responsabil ) EmptyVin Iul 03, 2009 2:40 am

Ok accept e o idee buna .
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Noile noutati in moda ( responsabil ) Empty
MesajSubiect: Re: Noile noutati in moda ( responsabil )   Noile noutati in moda ( responsabil ) EmptyMar Iul 07, 2009 6:54 am

Dia. a scris:
Perfect ! Acum avem doi responsabili , dar daca peste o saptamana gummy bear nu mai intra pe fashion te vom pune pe tine sau le vom mentine pe amandoua .
Eu cred ca asa vrea administratorul ... ii voi trimite un PM .
Deci in primul rand am fost plecata saptamana trecuta si nu am avut cum sa intru pe forum. in al doilea rand topic-ul fashion are 20 de topic-uri adica destul de multe dar voi nu prea comentati si nu mai stiu cum sa va atrag atentia si in plus nu cred ca ai tu dreptul de a ma inlocui pt ca esti doar moderator si din cate stiu si eu sunt . cat despre a fi 2 responsabili nu ma deranjeaza pt ca vor fi mai mai multe idei si poate veti comenta mai mult dar oricum cred ca ar fi trebuit sa ma intrebati si pe mine mai intai pt ca totusi eu sunt responsabila cu fashion
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Noile noutati in moda ( responsabil ) Empty
MesajSubiect: Re: Noile noutati in moda ( responsabil )   Noile noutati in moda ( responsabil ) EmptyMar Iul 07, 2009 11:19 pm

da doar nu te scoatem de pe post!!!
Sus In jos
Doopkz :X
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Doopkz :X


Numarul mesajelor : 106
Varsta : 25
Location : Ploiesti
Bani : 96
Data de inscriere : 02/08/2009

Noile noutati in moda ( responsabil ) Empty
MesajSubiect: Re: Noile noutati in moda ( responsabil )   Noile noutati in moda ( responsabil ) EmptyJoi Aug 13, 2009 8:52 pm

Super..Succes responsabililor in topicul cu Fashion!

Sper sa avem multe rubrici moderne cu Fashion si Happy in ele..Poopiks!
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Noile noutati in moda ( responsabil ) Empty
MesajSubiect: Re: Noile noutati in moda ( responsabil )   Noile noutati in moda ( responsabil ) EmptyVin Aug 14, 2009 12:06 am

Poopici si cum zice si Mada,...Ador rubrica Fashion pentru ca moderatorul este gummy_bear! Very Happy
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Noile noutati in moda ( responsabil ) Empty
MesajSubiect: Re: Noile noutati in moda ( responsabil )   Noile noutati in moda ( responsabil ) EmptyVin Aug 14, 2009 2:04 am

:Fata™️: ms mult tre sa vad ce pot sa mai fac ca sa nu va sczda interesul oricum poate imi mai vin niste idei interesante desi am fost cam lenesa in ultimele zile. app colega mea in materie de fashion Free_Dreamerxd mai e colega mea?? :?: stiu ca zicea ca are niste ideii super dar se pare ca nu a mai intrat
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noile noutati in moda ( responsabil ) Empty
MesajSubiect: Re: Noile noutati in moda ( responsabil )   Noile noutati in moda ( responsabil ) Empty

Sus In jos
 
Noile noutati in moda ( responsabil )
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?
» -Special : NOILE RANGURI -
» Moda primavara/vara 2011
» Moda 2009 , ce parere aveti ?
» Moda la Grammy

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente