ღAllgirlsღ
-Special : NOILE RANGURI - 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
-Special : NOILE RANGURI - 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 -Special : NOILE RANGURI -

In jos 
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

-Special : NOILE RANGURI - Empty
MesajSubiect: -Special : NOILE RANGURI -   -Special : NOILE RANGURI - EmptyDum Mai 10, 2009 1:15 am

Deoarece nu mai suntem asa de "mici" in experienta pe forum , am decis sa punem alte ranguri , mai folositoare decat cele dinainte :
-Administrator - cel mai tare rang
-Moderator-putin mai jos
-V.I.P - rangul de dupa moderator
-Sponsor - sponsor cu creditele sau cu alti membrii
-++Member -100 mesaje
-Putin mai mult - 60 mesaje
-Incepatoare+ -40 mesaje
-Incepatoare - 20 mesaje
Sper ca aceste ranguri sa va fie de folos in navigarea pe forumul nostru si sa va bucurati de ele , deoarece mesajele curg tare usor pe acest forum , eu le scriu pentru voi , pentru ca acest forum sa fie unul tare si cool pentru toata lumea pe care il viziteaza . Multumesc .
Sus In jos
 
-Special : NOILE RANGURI -
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Noile ranguri
» Userbar pt ranguri speciale .
» Noile reguli si aici
» Ranguri pentru posturile membriilor
» Noile noutati in moda ( responsabil )

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Administrare-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente