ღAllgirlsღ
Ranguri pentru posturile membriilor 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Ranguri pentru posturile membriilor 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Ranguri pentru posturile membriilor

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Ranguri pentru posturile membriilor Empty
MesajSubiect: Ranguri pentru posturile membriilor   Ranguri pentru posturile membriilor EmptySam Dec 27, 2008 12:13 am

Ca sa extindem comunitatea ne-am propus sa facem un fel de "ranguri " pentru posturile membriilor de pe club . Nu stiu , voi vorbi cu Adminul grupului ca sa aflu mai multe informatii . Iata rangurile propuse :
0-20 - Fluture galben
20-40-fluture roz
40-60- fluture mov
60-100- fluture albastru
Cine va intrece rangurile urmatoare se vor mai posta altele ...
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ranguri pentru posturile membriilor Empty
MesajSubiect: Da , rangurile au fost decise   Ranguri pentru posturile membriilor EmptySam Dec 27, 2008 12:42 am

Rangurile au fost decise de catre mine , cat si de tonykop , Lary de la scoala . Sa nu credeti ca i-a venit in minte o idee care nu stia dupa aceea sa o formuleze .. au fost decise prin mesaje PM ( private messages sau mesaje private )
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Ranguri pentru posturile membriilor Empty
MesajSubiect: Ranguri pentru experienta pe forum   Ranguri pentru posturile membriilor EmptyDum Dec 28, 2008 3:55 am

Admin a scris:
Rangurile au fost decise de catre mine , cat si de tonykop , Lary de la scoala . Sa nu credeti ca i-a venit in minte o idee care nu stia dupa aceea sa o formuleze .. au fost decise prin mesaje PM ( private messages sau mesaje private )
..
Se pare ca Adminul a cam trecut de limite asa ca mai fac un fluture :
100-120 - fluturele verde ..
Sus In jos
Spring
ßõþöç
ßõþöç
Spring


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Bani : 16
Data de inscriere : 22/02/2009

Ranguri pentru posturile membriilor Empty
MesajSubiect: da , din pacate   Ranguri pentru posturile membriilor EmptyDum Feb 22, 2009 6:03 am

eu am postat cam putine mesaje si nu cred ca sunt un flurure mai voi colorat , dar va zic ca ador acest forum si membrii acestui forum!
rangurile sunt foarte interesante!
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Ranguri pentru posturile membriilor Empty
MesajSubiect: nu este cam nimic   Ranguri pentru posturile membriilor EmptyMier Feb 25, 2009 8:48 am

Spring a scris:
eu am postat cam putine mesaje si nu cred ca sunt un flurure mai voi colorat , dar va zic ca ador acest forum si membrii acestui forum!
rangurile sunt foarte interesante!
stiu ca sunt interesante , dar nu trebuie sa te plangi ca ai putine posturi , vei progresa tu
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Ranguri pentru posturile membriilor Empty
MesajSubiect: Re: Ranguri pentru posturile membriilor   Ranguri pentru posturile membriilor EmptyDum Apr 05, 2009 12:28 am

am ajuns fluture mov :face: imi place movu ii culoarea mea preferata :bom:
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Ranguri pentru posturile membriilor Empty
MesajSubiect: Ok , dar acum esti moderator !   Ranguri pentru posturile membriilor EmptyLun Apr 06, 2009 8:47 pm

Dupa cum am aflat , acum esti moderator si te felicit pentru obtinerea acestui rang putin mai jos decat Admin-ul ! Ai postat foarte multe mesaje in ultimul timp si eu cu Summer am decis sa te facem moderator ! Tine-o tot asa !
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Ranguri pentru posturile membriilor Empty
MesajSubiect: Re: Ranguri pentru posturile membriilor   Ranguri pentru posturile membriilor EmptyLun Apr 06, 2009 9:57 pm

ms Very Happy dak nu vedeam postul tau numi daneam seama :oops: promit k am so tin tot asa ☀
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ranguri pentru posturile membriilor Empty
MesajSubiect: Re: Ranguri pentru posturile membriilor   Ranguri pentru posturile membriilor EmptyVin Apr 17, 2009 10:14 pm

Da , rangurile sunt foarte importante :) ! De exemplu . cea mai spectaculaoasa crestere ,aproape pe locul 4 !
Sus In jos
Free_Dreamerxd
ßõþöç
ßõþöç
Free_Dreamerxd


Numarul mesajelor : 51
Varsta : 26
Location : pe o picatura de ploaie
Bani : 60
Data de inscriere : 20/06/2009

Ranguri pentru posturile membriilor Empty
MesajSubiect: Re: Ranguri pentru posturile membriilor   Ranguri pentru posturile membriilor EmptySam Iun 20, 2009 10:31 pm

Am o intrebare. Se mai folosesc aceste ranguri
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ranguri pentru posturile membriilor Empty
MesajSubiect: Re: Ranguri pentru posturile membriilor   Ranguri pentru posturile membriilor EmptyVin Iul 03, 2009 9:02 pm

Nu , nu se mai folosesc , sunt scoase .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ranguri pentru posturile membriilor Empty
MesajSubiect: Re: Ranguri pentru posturile membriilor   Ranguri pentru posturile membriilor Empty

Sus In jos
 
Ranguri pentru posturile membriilor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009
» Noile ranguri
» Userbar pt ranguri speciale .
» -Special : NOILE RANGURI -
» Pentru o zi administrator

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Administrare-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente