ღAllgirlsღ
Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009 Empty
MesajSubiect: Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009   Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009 EmptySam Dec 27, 2008 6:29 am

Am facut cateva modificari care sa ajute forumul sa ii zambeasca noului an , 2009 .
Aceasta este o ocazie speciala , am adaugat un chat ( jos in homepage ) si o mica descriere . Daca aveti o problema trimite-timi un mesaj .
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009 Empty
MesajSubiect: Am si eu ceva de spus   Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009 EmptyDum Dec 28, 2008 4:19 am

Admin a scris:
Am facut cateva modificari care sa ajute forumul sa ii zambeasca noului an , 2009 .
Aceasta este o ocazie speciala , am adaugat un chat ( jos in homepage ) si o mica descriere . Daca aveti o problema trimite-timi un mesaj .

Pot sa zic ca ador modificarile !
Sus In jos
Candy
ßõþöç
ßõþöç
Candy


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 25
Bani : 10
Data de inscriere : 29/11/2008

Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009 Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009   Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009 EmptyDum Dec 28, 2008 9:42 pm

tonykop a scris:
Admin a scris:
Am facut cateva modificari care sa ajute forumul sa ii zambeasca noului an , 2009 .
Aceasta este o ocazie speciala , am adaugat un chat ( jos in homepage ) si o mica descriere . Daca aveti o problema trimite-timi un mesaj .

Pot sa zic ca ador modificarile !
dap....forumul decine din ce in ce mai cool in fiecare saptamana
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009 Empty
MesajSubiect: Pot sa zic ceva ..   Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009 EmptyMar Dec 30, 2008 7:22 am

Te iert , dar eu cand intru pe un forum ... comentez ff mult .. m-am inregistrat la un forum siam facut 60 de posturi intr-o zi .. as vrea ca forumul acesta sa fie mai fain ... are doar 10 membrii , ne trebuie mai multi...
ADUCETI MEMBRII!
Sus In jos
Spring
ßõþöç
ßõþöç
Spring


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Bani : 16
Data de inscriere : 22/02/2009

Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009 Empty
MesajSubiect: Eu sunt un membru nou   Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009 EmptyDum Feb 22, 2009 8:23 am

Eu sunt un membru nou , in total , pe forum exista 11 membrii , 3 dintre ei sunt activi , asa ca este ok totul , no problem !
Ador forumul si mai ales backroundul si cum se potriveste !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009 Empty
MesajSubiect: Multumesc tare mult !   Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009 EmptyLun Mar 23, 2009 5:41 am

Muncesc cat mai mult pentru forum , sa arate cat mai bine mai ales ca a fost creeat pe data de Thu 27 Nov 2008 - 19:09 si sunt tare mandra de el . Adica pot sa zic ca pe langa celalalt forum ( girlsx ) , cel Stardoll , acesta al treilea dupa numarul membrilor forumului !
Sa o tineti tot asa , membrilor !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009 Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009   Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009 Empty

Sus In jos
 
Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O urare pentru forum .
» Noutati despre moa si despre tine .
» Ranguri pentru posturile membriilor
» Iconuri pentru categorii pe forum .
» Sfaturi pentru forum ( postati pt sfaturi )

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente