ღAllgirlsღ
Sfaturi pentru forum ( postati pt sfaturi ) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Sfaturi pentru forum ( postati pt sfaturi ) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Sfaturi pentru forum ( postati pt sfaturi )

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Sfaturi pentru forum ( postati pt sfaturi ) Empty
MesajSubiect: Sfaturi pentru forum ( postati pt sfaturi )   Sfaturi pentru forum ( postati pt sfaturi ) EmptyJoi Noi 27, 2008 6:50 am

Aici sunt toate sfaturile care se fac in forum . V-as ruga sa postati 1 , nu mai multe topicuri , sa vorbiti frumos si sa nu imi prezentati ideea nu intr-un cuvant , ci in mai multe .
Dupa ce veti scrie ideea eu o voi citi ( intru in fiecare zi inafara de miercurea pe forum ) si voi decide daca este buna sau nu . Cel care a avut o idee rea ii voi trimite un mesaj cu continultul cuprinzand in nu ti-am aceeptat ideea si motivul . Iar daca ai avut o idee excelenta , ideea va fi aprobata , iar mesajul care ti-l voi trmite va fi de genul : Ai avut o idee excelenta . Ideea a fost acceptata si motivul .


Ultima editare efectuata de catre Oana. in Mar Dec 01, 2009 4:09 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Sfaturi pentru forum ( postati pt sfaturi ) Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru forum ( postati pt sfaturi )   Sfaturi pentru forum ( postati pt sfaturi ) EmptyMier Noi 11, 2009 9:52 am

Hm, categoriei RPG ii lipseste rubrica Spitalul. Toate forumurile RPG cam au aceasta rubrica. Si avand in vedere ca suntem un forum ce au chiar si bani, virtuali desigur ce ar fi sa avem si o banca a forumului?
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

Sfaturi pentru forum ( postati pt sfaturi ) Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru forum ( postati pt sfaturi )   Sfaturi pentru forum ( postati pt sfaturi ) EmptyMar Dec 01, 2009 2:54 am

Eu zic ca ar fi interesat daca am putea aduna notele de la jocuri oferite membrului sa facem o medie a membrului.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sfaturi pentru forum ( postati pt sfaturi ) Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru forum ( postati pt sfaturi )   Sfaturi pentru forum ( postati pt sfaturi ) Empty

Sus In jos
 
Sfaturi pentru forum ( postati pt sfaturi )
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009
» O urare pentru forum .
» Ranguri pentru posturile membriilor
» Iconuri pentru categorii pe forum .
» O Noua tema pentru forum !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Administrare-
Mergi direct la:  
creează un forum | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente