ღAllgirlsღ
Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ? Empty
MesajSubiect: Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ?   Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ? EmptyLun Iul 09, 2012 1:22 am

Voua , sincer , va place noul videoclip Coldplay impreuna cu Rihanna . Mie nu , iar faptul ca s-au " aliat " cu Rihanna imi spune doar ca nu mai sunt o trupa alternative si ca sunt deja foarte comerciali !

In caz ca n-ati vazut video-ul pe toate posturile , il aveti mai jos :


So , ce parere aveti despre el ?
Sus In jos
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 26
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ?   Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ? EmptyMier Iul 11, 2012 6:38 am

Din moment ce este o colaborare cu Rihanna, nu am de gând să ascult vreodată piesa asta. Pot spune că sunt dezamăgită de Coldplay.
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ?   Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ? EmptyJoi Iul 12, 2012 4:51 am

Dubioasa piesa. Nu-mi place vocea Rihannei, dar aici suna binisor. Ma enerveaza unghiile alea imense (care nu-s unghii, de fapt). Videoclipul e dragutel, nu spectaculos. Sper sa renunte la asemenea 'colaborari'.
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ?   Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ? EmptyJoi Iul 12, 2012 5:02 am

@sequere - cred ca o data ce au inceput sa faca astfel de colaborari , n-o sa se mai opreasca sa-si doreasca o groaza de bani .

apropo , nu-mi place piesa . e super comerciala si nu e genul celor de la coldplay .
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ?   Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ? EmptyJoi Iul 12, 2012 5:35 am

Adevarat, odata ce prinzi gustul asta...
Totusi eu cred ca o sa renunte la asemenea colaborari. Ar fi pacat daca nu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ?   Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ? Empty

Sus In jos
 
Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce parere aveti despre backmasking ?
» Versuri Coldplay - Princess of china
» Tabere ce parere aveti
» Coldplay - In my place video
» Coldplay - Paradise Video

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica :: Rock / Metal-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente