ღAllgirlsღ
Tabere ce parere aveti 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Tabere ce parere aveti 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Tabere ce parere aveti

In jos 
+9
Polluted Soul
Barbie :*
Devy
Bittersweet
miss.daydreamin`
ѕтυρι∂ ¢нιℓ∂
Chocolate gone Mad
Annie
Nirvana.
13 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptySam Iun 27, 2009 4:43 am

Vad foarte mlti copii care merg in tabere , dar pe forum parerea voastra conteaza ! asa ca parerea voastra despre tabere este ...
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptyLun Aug 03, 2009 3:25 am

Eu cred ca taberele sunt super tari...adica poti sa te imprietenesti cu copii noi si cu mult mai multi oamenii,este o sansa de a vedea cum te deescurci fara parintii si tot lucruri deastea!In tabara este foarte distractiv.... :Fata™️:
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptyLun Aug 03, 2009 7:28 am

da si mie imi plac taberele chiar daca am fost numai o data acum 2 ani in tabara doar cu o colega si fara maikmea pt ca mare vine si maikmea de fiecare data dar oricum e foarte fain
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptyJoi Aug 06, 2009 1:42 am

Da,dar mama mea nu a venit in tabara cu mine!Am fost numai eu si cu colegii mei de clasa!A fost super tare,iar un baiat foarte dragut de care imi placea mie...a vrut sa ma invite la dans,iar eu ca toanta...in fine ,e o poveste foarte lunga!
Sus In jos
ѕтυρι∂ ¢нιℓ∂
-None
-None
ѕтυρι∂ ¢нιℓ∂


Numarul mesajelor : 14
Varsta : 28
Location : Sub birou :P
Bani : 18
Data de inscriere : 28/07/2009

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptyDum Aug 23, 2009 1:50 am

Very Happy dap, este foarte distractiv in tabere ^^' am fost doar o singura data si nu mai vreau in alta, nu ca nu mi-a placut, dar prefer sa stau acasa ^^' m-am distratmult, mai ales seara cand le faceam farse prietenilor si alte chestii
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptyDum Aug 23, 2009 2:40 am

da,stiu,este super in tabara! Very Happy
Mie mi-a placut foarte mult,ieri m-am intors de acolo!
Sus In jos
miss.daydreamin`
-None
-None
miss.daydreamin`


Numarul mesajelor : 14
Varsta : 29
Bani : 17
Data de inscriere : 24/08/2009

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptyJoi Aug 27, 2009 5:53 am

heeeeh cate nebunii facem noi in tabere...pur si simplu uitam de faptul ca depindem de ceva. facem ce ne taie capul,pur si simplu scapam de monotonie.
dap,ador taberele :)
Sus In jos
Bittersweet
ßõþöç
ßõþöç
Bittersweet


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 29
Bani : 25
Data de inscriere : 16/10/2009

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptyVin Oct 16, 2009 5:09 am

am fost anul asta intr.o tabara cu o colega si uni din botosani. Ne.am facaut o gramada de prieteni acolo. La anu' mergem din nou cu ei. In tabara poti sa te dezlantui.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptyVin Oct 16, 2009 6:11 am

Esti din Botosani Very Happy .
Si eu , ce fain :) .
Sus In jos
Bittersweet
ßõþöç
ßõþöç
Bittersweet


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 29
Bani : 25
Data de inscriere : 16/10/2009

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptyVin Oct 16, 2009 6:24 am

nu sunt din botosani. Sad [desi as vrea[ stiu mult eperosnae de acolo. doar am fost in tabara cu ei.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptyVin Oct 16, 2009 6:26 am

Din ce oras esti ( de curionzitate ) .
Ne zici ?
Sus In jos
Bittersweet
ßõþöç
ßõþöç
Bittersweet


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 29
Bani : 25
Data de inscriere : 16/10/2009

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptyVin Oct 16, 2009 6:43 am

bucuresti.
Sus In jos
Devy
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Devy


Numarul mesajelor : 104
Varsta : 27
Bani : 102
Data de inscriere : 20/09/2009

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptyVin Oct 16, 2009 7:41 am

mie nu imi plac...imi plac excursiile da in tabere ma plictisesc
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptyVin Ian 08, 2010 9:58 am

si eu am fost in tabara cu colegi de clasa o saptamana ce super a fost numa ca faceam noi mancare si era oribila nu o puteam manca asa ca ne duceam la autoservire sau cam asa ceva
oricum sper sa faca si anul asta
Sus In jos
Polluted Soul
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Polluted Soul


Numarul mesajelor : 285
Varsta : 29
Bani : 364
Data de inscriere : 23/07/2010

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptySam Iul 24, 2010 2:19 am

taberele sunt taaari.
atâta timp cât nu-i vorba de pelerinaj(im freakin shocked)
Sus In jos
ada
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
ada


Numarul mesajelor : 357
Varsta : 24
Location : Falticeni
Bani : 447
Data de inscriere : 06/06/2010

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptySam Iul 24, 2010 6:22 am

Sunt super tarei taberele. Eu am fost vara aceasta,la mare,in costinesti cu clasa mea si cu doi copii din alta clasa,cu care m-am imprietenit si cu fata din cealalta clasa tin legatura,ma inteleg foarte bine cu ea.
este super tare in tabara!!!!!!
Sus In jos
Polluted Soul
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Polluted Soul


Numarul mesajelor : 285
Varsta : 29
Bani : 364
Data de inscriere : 23/07/2010

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptySam Iul 24, 2010 6:54 pm

depinde şi de profi...că sunt deaia care îţi pun o oră de culcare sau nu te lasă să mergi neînsoţit,etc o.O
maaan, i can take care of myself
anul ăsta am fost într-o tabără la munte, dar mi-ar plăcea să merg şi la mare, chit că n-am mai fost demult, dar n-am găsit niciuna care să-mi convină şi cu ai mei nu prea vreau să merg..
Sus In jos
Ancutica
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Ancutica


Numarul mesajelor : 1116
Varsta : 27
Bani : 457
Data de inscriere : 20/07/2010

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptySam Iul 24, 2010 7:14 pm

Si eu am fost in multe excursi dar intr-o tabara nu.
Mama a spus ca la anul sigur merg la mare intr-o tabara!!
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptyLun Aug 30, 2010 10:02 pm

Imi palc taberele . mi se par interesante . si este ceva fain pt ca poti vedea daca poti sa te descrci fara parinti cu baji telefon .. sau poate nu . poti invata lucruri si multe altele . Tabere ce parere aveti 276917
Sus In jos
adutza2000
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adutza2000


Numarul mesajelor : 270
Varsta : 23
Bani : 226
Data de inscriere : 09/09/2010

Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti EmptyMar Noi 30, 2010 4:31 am

da sunt super tari taberele foarte distractive dar ce nu-mi place este...farsele colegilor,dar imi place cand le fac eu lor :twisted:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tabere ce parere aveti Empty
MesajSubiect: Re: Tabere ce parere aveti   Tabere ce parere aveti Empty

Sus In jos
 
Tabere ce parere aveti
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce parere aveti de pasti ?
» Moda 2009 , ce parere aveti ?
» Ce parere aveti despre backmasking ?
» Ce parere aveti despre noul video Coldplay - Princess of China ?
» Tabere la mare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Scoala & CO-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente