ღAllgirlsღ
Credeti in vise ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Credeti in vise ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Credeti in vise ?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Credeti in vise ? Empty
MesajSubiect: Credeti in vise ?   Credeti in vise ? EmptyVin Aug 07, 2009 10:32 pm

Credeti in visele voastre ? Daca aveti vise care v-au marcat scrieti-le aici .
De exemplu eu aseara am visat ca am fost cu clasa mea in excursie , conducea un coleg de al meu , iar am pictat o casa dar am observat ca autocarul a plecat , propuneam sa raman acolo iar dupa aceea i-am zis cum pot sa chem un taxi , dar dupa aceea m-am trezit . Imi voi scrie aici toate visele mele ..
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Credeti in vise ? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in vise ?   Credeti in vise ? EmptyVin Aug 07, 2009 11:00 pm

pai avand in vedere ca un vis de al meu sa adeverit cred in vise cat de cat dar nu sunt obsedata
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Credeti in vise ? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in vise ?   Credeti in vise ? EmptyVin Aug 07, 2009 11:40 pm

Eu nuprea cred in vise dar deobicei cand vad ca se mai intampla din ele ma speriu si de curand am inceput sa cred in ele chiar daca unule foarte ciudate se indeplinesc!De ceva timp,tot ce visez se intampla...ciudat,nu?Am intrebat-o pe mama cum se poate intampla asa ceva si ea mi-a zis ca asta se intampla doar la corpurile foarte sensibile.. :shock:

Acuma ce sa mai cred?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Credeti in vise ? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in vise ?   Credeti in vise ? EmptyLun Aug 10, 2009 5:18 am

Hmm , inseamna ca pe acel subiect te framanta pe tine sau te-a socat o anumita intamplare .
Eu tot visez ca sunt mica si sunt cu bunica mea in lift si ne-am blocat!
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Credeti in vise ? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in vise ?   Credeti in vise ? EmptyLun Aug 10, 2009 8:46 am

Si tie ti se pare de groaza acel vis?Ca eu am visat odata ca luam masa cu tata si deodata apare bunica imbracata in marinar si ne zice ahoi marinare ala da vis de groaza,nu?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Credeti in vise ? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in vise ?   Credeti in vise ? EmptyLun Aug 10, 2009 10:15 am

Nimeni nu venea sa ne salveze Very Happy .
Chiar ca visul tau e de groaza .
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Credeti in vise ? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in vise ?   Credeti in vise ? EmptyMar Aug 11, 2009 12:16 am

Da asa zic si eu :lol:

Dar am mai visat odata ca eram la un concert de pian ssi deodata chiar la sonatina lui Mozart apare pe scena un rocker care incepe sa cante rock'n roll!
Dar nnu e chiar de groaza...asa mi se pare!
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Credeti in vise ? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in vise ?   Credeti in vise ? EmptyDum Dec 13, 2009 9:46 pm

io visez aproape in fiecare noapte cate cceva si cosmaruri si vise dulci si dimineata cand ma trezesc ,imi aduc aminte de ele si mi le scriu intr-un jurnal
eu nu am decat o bunica cealalta a murit, si le-am visat o data pe amandoua bunica moarta mia spus ce aleg:vis sau realitate si am ales vis si apoi le-am vazut in sange si m-am trezit ala era de groaza. Cand m-am trezit am inceput sa urlu :shock:
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Credeti in vise ? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in vise ?   Credeti in vise ? EmptyDum Dec 13, 2009 10:58 pm

Omg dupa o serie de episoade fenomene stranii ...
Am visat ca locuiam intr-o casa bantuita si am facut un fic dupa asta care il voi posta pe forum cand il voi termina . Cam de revelion ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Credeti in vise ? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in vise ?   Credeti in vise ? Empty

Sus In jos
 
Credeti in vise ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» vise xDxDxD
» Credeti in superstitiile numarului 13 ?
» credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?
» Ce credeti ca ati fost in vietile anterioare ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente