ღAllgirlsღ
soo o vacanta de a mea 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
soo o vacanta de a mea 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 soo o vacanta de a mea

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Candy
ßõþöç
ßõþöç
Candy


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 25
Bani : 10
Data de inscriere : 29/11/2008

soo o vacanta de a mea Empty
MesajSubiect: soo o vacanta de a mea   soo o vacanta de a mea EmptyJoi Dec 11, 2008 2:57 am

vara asta am fost cu o prietena la munte(are familia ei acol o cabana)am mers la rau.....da am avut ghinionu sa ne impidicam si s cadem apoi am fo in padure s adunam flori...da neo prins ploaia si am venit cu un buchet c o trebuit o galeata pt el si apoi dupa aaa 2 saptamani ne-am intors da o fo suuper amuzant
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

soo o vacanta de a mea Empty
MesajSubiect: Re: soo o vacanta de a mea   soo o vacanta de a mea EmptyDum Dec 14, 2008 2:52 am

anime_fan_4eva a scris:
vara asta am fost cu o prietena la munte(are familia ei acol o cabana)am mers la rau.....da am avut ghinionu sa ne impidicam si s cadem apoi am fo in padure s adunam flori...da neo prins ploaia si am venit cu un buchet c o trebuit o galeata pt el si apoi dupa aaa 2 saptamani ne-am intors da o fo suuper amuzant
Da , te cred , o experianta sooper , cum am avut-o eu pe cea de sus , la Pojorata , tot la munte , dar fara prea multe incidente .
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

soo o vacanta de a mea Empty
MesajSubiect: Wow , deabia acuma am descoperit   soo o vacanta de a mea EmptyLun Dec 15, 2008 9:56 am

Da , poate tu ai citit ce am scris eu acolo , sus si ai crezut ca tu ai fost acolo , poate a fost o coincidenta ... era chiar la pojorata ?? Nu se stie nici o data ..Am mai vazut hoteluri prin apropere care aveau rauri , dar nu stiu la ce te referi .
Sus In jos
Continut sponsorizat





soo o vacanta de a mea Empty
MesajSubiect: Re: soo o vacanta de a mea   soo o vacanta de a mea Empty

Sus In jos
 
soo o vacanta de a mea
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vacanta de Paste
» Vacanta de iarna
» Planuri de vacanta
» Unde mergeti in vacanta ?
» da si vacanta mea ideala...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente