ღAllgirlsღ
Vacanta de iarna 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Vacanta de iarna 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Vacanta de iarna

In jos 
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Vacanta de iarna Empty
MesajSubiect: Vacanta de iarna   Vacanta de iarna EmptyLun Dec 14, 2009 8:27 am

Am asteptat mult si a venit . In sfarsit nu stiu cum s-a intamplat minunea asta . Oricum , aici vom spune tot ce vom face in vacanta si tot ce este legat de aceasta .
My post :
In vacanta voi merge cu colindatul si cu uratul . Voi castiga multi bani + banii pe care ii primesc de ziua mea pot sa imi iau un telefon super . In seara de Craciun tot ma voi uita la Fenomene Stranii . Daca bunicii mei incep sa comenteze , atunci ma voi duce in camera la mine si pace . Apoi am mult timp si la matematica am cateva exercitii cu triunghiuri foarte simple . Intr-o zi pot sa imi termin toate temele , asa ca nu este mare problema . Mai vin si matusile mele de la Bucuresti cu cadouri ( nu numai din Bucuresti , ci si din alte tari ) .
Vom , vedea noi pana atunci .
Vacanta placuta !
Sus In jos
 
Vacanta de iarna
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» soo o vacanta de a mea
» Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa
» Tendinte toamna-iarna 2009
» Tendinte toamna - iarna 2010-2011
» Planuri de vacanta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente