ღAllgirlsღ
Casa bantuita 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Casa bantuita 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Casa bantuita

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Casa bantuita Empty
MesajSubiect: Casa bantuita   Casa bantuita EmptySam Dec 13, 2008 9:22 am

Cred ca ati asteptat de mult timp acest topic , unde va voi povesti mica mea istorioara in acea casa bantuita . Acest lucru l-am facut cu ajutorul lui anime_fan_eva , care a mai comentat .
Eram eu si cu Ada ( prietena mea cea mai buna ) si ne-am cumparat niste popcorn de la magazin si sa le mancam afara , pe banca . Dar cineva ne privea de la gard . Ada ( o manca ceva undeva ) , a alergat pana la el si el si-a intors capul spre Ada . Am fugit in bloc , si cand am iesit am intalnit-o pe Dodo , fata de clasa a II a care crede orice . Si ia-m zis ca omul care ne privea la gard traia la casa parasita ( bantuita ) din blocul ei . Ea a spart apartamentul , si am fugit asa de tare .. Ziua s-a terminat intr-un mister .
A doua zi am fost eu Ada si Dodo sa mergem pe acolo . Erau cam multe maturi si in sufragerie erau niste documente din anul 1962 si soba era darmata , mari bucati erau cazute pe jos . Noi am presupus ca era din cutremurul din "77 ..
Peste cam cateva zile a venit proprietarul si a inchis usa .. Si nimeni nu mai stie nimic doar de acea casa , doar stim ca acolo traiau doi mosi , soti care au murit si aveau un baiat care este zum mare , ziarist in Bucuresti ..

oricine ar fi spune povestea aceasta totusi ma infioara ..
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Casa bantuita Empty
MesajSubiect: Da , infiorrator , extrem de infiorator   Casa bantuita EmptyDum Dec 14, 2008 1:50 am

Da , cu siguranta este o experienta infioratoare intr-o casa din care nu a mai intrat nimeni din mileniul trecut . Nimeni nu mai stie ce se afla in acea casa , cine a intrat .. Sau poate fiul lor ziarist in Bucuresti poate este C.T . Popescu .. cine stie .
Eu am intrat intr-o scoala bantuita , in care erau copii emo si stupizi . Nu prea stiu ce sa zic despre acest caz dar ESTE INFIORATOR !!!
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Casa bantuita Empty
MesajSubiect: Re: Casa bantuita   Casa bantuita EmptySam Dec 20, 2008 11:27 am

pai mie mi sau inatamplat 2 chestii scary nu sunt cu case bantuite dar mam gadit s vi le povestesc :1 o dat (eram mai mik , aveam vreo 10 ani crek) am avut un vis care sa adeverit: aveam o pisica si am visat intr-o noapte k eram cu parintii intr-un magazin si cu pisica mea, am pierdut-o in aglomeratie si n-am mai gasit-o ,oricat am cautat-o magazinul era pre mare si pre aglomerat. cat ne-am mai plimbat prin magazin am gasit o alta pisica care semana foarte bn cu cea pierduta. atunci nu am bagat in seama visul dar dupa cateva zile am pierdut pisica, a disparut pur si simplu din fata blocului am cautat-o zile in sir dar na-m mai gasit-o (era p la inceputul verii) . la sfarsitul verii matusa mea a venit cu o pisica aproape identica cu cea pe care o pierdusem pe care bineinteles am luat-o imediat acasa si o mai am si akma ❤
2 Bunicu meu a murit cand aveam vreo 6 ani si eram foarte apropiata de el. Stiti k atunci cnd moare cineva nu trebe lasat singur in camera si intr-o zi cnd maikmea si bunikmea aveau treaba mo lasat p mn sa stau cu el in camera 🇳🇴 am acceptat k naveam k s fac. am stat vreo 10-15 min da mi so parut o eternitate,in fine o fos o senzatie ffff ciudata mi s parea k clipeste sau k misca. dupaia vreo 3,4 ani nu am mai vrut s raman singura in camera aia, dar intr-o zim nush cum am facut k am ramas tot singura ( bunikmea are o oglinda mare pe un perete si paralel cu oglinda are un dulap cu mai multe rafturi,etc) , m-am uitat in oglinda si l-am vazut p bunicu meu in spate , in fata dulapului zambindu-mi :pale: da chestia ciudata ii k anu trecut bunikmea o avut mari probleme d sanatate si la un moment dat o cazut in camera in care sta ea numa k usa era deschisa si cat o stat acolo jos lo vazut p bunikmiu exact in acelasi loc und il vazusem eu cu cativa ani in urma :affraid: . cnd mi-o zis a doua zi era s fac infarct.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Casa bantuita Empty
MesajSubiect: Repovestire , gummy bear , chiar ca lucrurile astea sunt scary ..   Casa bantuita EmptyMar Dec 23, 2008 5:52 am

extrem de naspa , a doua mi mi-a povestit-o la hallowen .. :pale:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Casa bantuita Empty
MesajSubiect: Re: Casa bantuita   Casa bantuita Empty

Sus In jos
 
Casa bantuita
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» In casa bantuita
» The Fame: Monster, Lady Gaga e bantuita de monstri
» Casa din copac
» Casa de discuri de pe Brodway
» Parintii lui Miley Cyrus vand casa familiei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente