ღAllgirlsღ
The Fame: Monster, Lady Gaga e bantuita de monstri 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
The Fame: Monster, Lady Gaga e bantuita de monstri 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 The Fame: Monster, Lady Gaga e bantuita de monstri

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

The Fame: Monster, Lady Gaga e bantuita de monstri Empty
MesajSubiect: The Fame: Monster, Lady Gaga e bantuita de monstri   The Fame: Monster, Lady Gaga e bantuita de monstri EmptyDum Oct 11, 2009 8:45 am

Lady Gaga pregateste o noua editie a albumului `The Fame`, care va include opt piese noi si va iesi pe piata sub numele `The Fame: Monster`, in data de 24 noiembrie.

`Am scris despre tot ceea ce n-am scris in `The Fame``, a declarat Lady Gaga referitor la versurile noilor melodii, intre care se numara si single-ul `Bad Romance`.

`In timpul calatoriei pe care am facut-o prin lume in ultimii doi ani, m-am confruntat cu o serie de monstri, iar fiecare dintre acestia are dedicat un cantec de pe noul album`, a completat ea.

Lady Gaga a facut publice doar titlurile a doua dintre piesele noi - `Bad Romance` si `Speechless`, dar i-a numit si pe cativa dintre monstrii care au bantuit/inspirat-o.

Acestia sunt `Fear of *** Monster`, `Fear of Alcohol Monster`, `Fear of Love Monster`, `Fear of Death Monster` si `Fear of Loneliness Monster`.

Lady Gaga a mai marturisit ca piesa ei preferata de pe noul material este `Speechless`. Melodia este o balada pe care cantareata a dedicat-o tatalui ei.

sursa : best music
Sus In jos
Lola^^
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Lola^^


Numarul mesajelor : 185
Varsta : 26
Location : Hetterfield
Bani : 11
Data de inscriere : 30/08/2009

The Fame: Monster, Lady Gaga e bantuita de monstri Empty
MesajSubiect: Re: The Fame: Monster, Lady Gaga e bantuita de monstri   The Fame: Monster, Lady Gaga e bantuita de monstri EmptyMar Noi 03, 2009 3:28 am

Ooo!.Interesant!.
Sus In jos
 
The Fame: Monster, Lady Gaga e bantuita de monstri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lady Gaga s-a imbracat in par (foto)
» Lady Gaga - Alejandro
» Lady Gaga, o timida incurabila
» Biografie Lady Gaga
» Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente