ღAllgirlsღ
Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze)

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze) Empty
MesajSubiect: Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze)   Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze) EmptyLun Oct 11, 2010 10:06 pm

Lady Gaga a pasit in lumea celebritatilor inca de pe vremea cand avea 15 ani. Artista a jucat un rol episodic in serialul `Clanul Soprano`.

Gaga a marturisit in repetate randuri ca, de cand se stie, si-a dorit sa fie vedeta.

Prima oara cand si-a vazut chipul pe micul ecran a fost in urma cu 9 ani, cand arata ca o adolescenta obisnuita, fara machiaj si haine extravagante.

Stefani Germanotta a primit atunci un rol mic in productia de succes `Clanul Soprano`.

Personajul interpretat de Gaga nu era cu mult diferit fata de ce urma ea insasi sa devina in scurt timp: o tanara rebela, care agreeaza alcoolul, tigarile si compania amicului ei nonconformist A.J., fiul lui Tony Soprano.

Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze) ?mmid=dcf689e274a012122
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze) Empty
MesajSubiect: Re: Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze)   Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze) EmptyMar Oct 12, 2010 1:10 am

Asta-i Lady Gaga? Surprised
nu seamana
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze) Empty
MesajSubiect: Re: Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze)   Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze) EmptyMar Oct 12, 2010 4:27 am

Ba da .
Normal daca te machiezi cu tona arati mult mai bine .
Sus In jos
Minnism
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Minnism


Numarul mesajelor : 967
Varsta : 29
Location : Eforie Sud
Bani : 513
Data de inscriere : 17/01/2010

Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze) Empty
MesajSubiect: Re: Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze)   Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze) EmptyMar Oct 12, 2010 6:36 am

duce putin...
Sus In jos
ada
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
ada


Numarul mesajelor : 357
Varsta : 24
Location : Falticeni
Bani : 447
Data de inscriere : 06/06/2010

Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze) Empty
MesajSubiect: Re: Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze)   Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze) EmptyMar Oct 12, 2010 6:42 am

Oau, oau. Ce fata are acum, oricum nu e cine stie ce de frumoasa, parerea mea. Nici acum nu e, nici atunci nu era.
Sus In jos
MsMouse [:S]
ßõþöç
ßõþöç
MsMouse [:S]


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 28
Bani : 71
Data de inscriere : 14/10/2010

Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze) Empty
MesajSubiect: Re: Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze)   Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze) EmptyMar Oct 19, 2010 4:49 am

nahh mie mi se pare draguta. adica nah o adolescenta normala cu defecte si calitati [fizice zic]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze) Empty
MesajSubiect: Re: Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze)   Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze) Empty

Sus In jos
 
Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lady GaGa iti arata cum sa NU te imbraci cand iesi la un suc
» Lady Gaga, in fundul gol la -7 grade Celsius (poze)
» <Lady Gaga>
» Lady Gaga s-a imbracat in par (foto)
» Lady Gaga - Alejandro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente