ღAllgirlsღ
Lady Gaga, in fundul gol la -7 grade Celsius (poze) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Lady Gaga, in fundul gol la -7 grade Celsius (poze) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Lady Gaga, in fundul gol la -7 grade Celsius (poze)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Lady Gaga, in fundul gol la -7 grade Celsius (poze) Empty
MesajSubiect: Lady Gaga, in fundul gol la -7 grade Celsius (poze)   Lady Gaga, in fundul gol la -7 grade Celsius (poze) EmptyJoi Dec 23, 2010 8:04 am

Lady Gaga se depaseste pe sine cand vine vorba de aparitiile excentrice in public.

Artista a fost surprinsa astazi, in timp ce se afla la o sesiune de cumparaturi in Paris, purtand doar lenjerie intima si o geaca din piele la temperatura de -7 grade Celsius.

Ce-i drept, Gaga nu si-a uitat acasa ochelarii de soare si ciorapii-plasa consacrati, care nu i-au fost insa de mare folos in lupta cu frigul naprasnic.

Cantareata a accesorizat look-ul sau cu un colier de piele la baza gatului si o pereche de ochelari de soare, iar in picioare a purtat o pereche de cizme negre cu toc inalt.

Gaga se pregateste sa cante in aceasta seara la Bercy din Paris, concertul fiind reprogramat ulterior din pricina furtunilor de zapada din oras.

Temperaturile au scazut astazi sub -7 C in Parisul inzapezit.

Lady Gaga, in fundul gol la -7 grade Celsius (poze) ?mmid=9f8d6aa0cb88dfac7
Sus In jos
Ancutica
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Ancutica


Numarul mesajelor : 1116
Varsta : 27
Bani : 457
Data de inscriere : 20/07/2010

Lady Gaga, in fundul gol la -7 grade Celsius (poze) Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga, in fundul gol la -7 grade Celsius (poze)   Lady Gaga, in fundul gol la -7 grade Celsius (poze) EmptyJoi Dec 23, 2010 8:06 am

Vaiii...doamne !!Chear e nebuna!!Na asa este firea ei mai extravaganta!!Dar chear exagereza!
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Lady Gaga, in fundul gol la -7 grade Celsius (poze) Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga, in fundul gol la -7 grade Celsius (poze)   Lady Gaga, in fundul gol la -7 grade Celsius (poze) EmptyJoi Dec 23, 2010 8:25 am

Am vazut si eu articolu asta
Doamne da ea nu se vede cu ce se imbraca? Cred ca nu are oglinda in casa de nu se vede
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lady Gaga, in fundul gol la -7 grade Celsius (poze) Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga, in fundul gol la -7 grade Celsius (poze)   Lady Gaga, in fundul gol la -7 grade Celsius (poze) Empty

Sus In jos
 
Lady Gaga, in fundul gol la -7 grade Celsius (poze)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze)
» <Lady Gaga>
» Biografie Lady Gaga
» Lady Gaga s-a imbracat in par (foto)
» Lady Gaga - Alejandro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente