ღAllgirlsღ
Selena Gomez la repetitii, nimeni nu e perfect 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Selena Gomez la repetitii, nimeni nu e perfect 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Selena Gomez la repetitii, nimeni nu e perfect

In jos 
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Selena Gomez la repetitii, nimeni nu e perfect Empty
MesajSubiect: Selena Gomez la repetitii, nimeni nu e perfect   Selena Gomez la repetitii, nimeni nu e perfect EmptyMier Oct 14, 2009 4:51 am

Selena Gomez si-a luat in serios cariera muzicala, asa ca repeta de zor impreuna cu trupa sa The Scene.

Cum nu poate uita ca a debutat in showbiz ca actrita, ea a decis sa-si inregistreze una dintre repetitii si sa o includa in serialul web `Under Pressure`.

`Acest episod va fi despre repetitiile cu trupa si ce fac eu in spatele scenei; veti vedea cum invat sa stau in fata microfonului, invat cum sa-mi pun castile, sa cunosc calitatea sunetului...

Imi place la repetitii pentru ca simt ca nimeni nu e cu ochii pe mine si pot sa o dau in bara, caci trupa mea ma sprijina mereu. (...) Si o cam dau in bara. Destul de des... Dar e in regula – nimeni nu-i perfect!`, marturiseste Selena Gomez .

Selena Gomez a inceput sa flirteze cu muzica in 2008, cand a inregistrat un cover pentru `Cruella de Vil`, 3 piese pentu soundtrack-ul `Another Cinderella Story` si melodia `Fly to Your Heart` pentru coloana sonora a `Tinker Bell`.

In iulie 2008, a semnat un contract cu Hollywood Records.

In 2009, Selena Gomez a inregistrat impreuna cu Demi Lovato piesa `One and the Same` pentru `Princess Protection Program`, film in care detine si unul dintre rolurile principale.

De asemenea, si-a pus vocea pe 4 cantece de pe soundtrack-ul `Wizards of Waverly Place`, iar in data de 29 septembrie 2009 si-a lansat si albumul de debut intitulat `Kiss & Tell`.

Primul extras pe single de pe acest album a fost `Falling Down`, iesit pe piata in 21 august 2009.
Sus In jos
 
Selena Gomez la repetitii, nimeni nu e perfect
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Selena Gomez si-a facut un tatuaj permanent
» Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna?
» Selena Gomez, amenintata cu moartea
» Selena Gomez - A Year Without Rain
» Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente