ღAllgirlsღ
Costumatia ta de halloween 2009 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Costumatia ta de halloween 2009 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Costumatia ta de halloween 2009

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Costumatia ta de halloween 2009 Empty
MesajSubiect: Costumatia ta de halloween 2009   Costumatia ta de halloween 2009 EmptySam Oct 17, 2009 10:08 am

Stiu ca vor trece mai multe halloweenuri peste acest forum . Vreau sa stiu cum va imbracati voi anul acesta . Eu in vrajitoare sau fantomita .
Iar pe forum , mi-am pus avatarul cu Winter Fairy . Voi cum va costumati normal , cat si pe forum ?
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Costumatia ta de halloween 2009 Empty
MesajSubiect: Re: Costumatia ta de halloween 2009   Costumatia ta de halloween 2009 EmptyVin Oct 30, 2009 11:23 pm

Nu stiu in ce o sa ma costumez anu asta . Sa ma costumez in fata televizorului :? . rade cu lacrimi ar fi culmea . Totusi astept pareri de la cei care se costumeaza . Ghost
Sus In jos
Criminal.Mind
ßõþöç
ßõþöç
Criminal.Mind


Numarul mesajelor : 91
Varsta : 28
Location : Temeschwar
Bani : 68
Data de inscriere : 29/10/2009

Costumatia ta de halloween 2009 Empty
MesajSubiect: Re: Costumatia ta de halloween 2009   Costumatia ta de halloween 2009 EmptySam Oct 31, 2009 4:27 am

Mi-a venit o idee prosteasca..Hmm...Profa de germana a zis ca joi facem cica si noi halloween si din cate stiam,trebuia ceva inspaimantator...Well...M-am gandit...Ceva inspamantator ar fi sa ma imbrac in Michael...Vorbind de asta in vreo doua sa trei videoclipuri MJ e varcolac,fantoma, schelet ce vreti voi dar om nu(Si ma refer la Trhiller si Ghosts :]])...So...Daca nu merge imi pun un cearsaf pe cap si ma consider fantoma...Simplu,no?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Costumatia ta de halloween 2009 Empty
MesajSubiect: Re: Costumatia ta de halloween 2009   Costumatia ta de halloween 2009 Empty

Sus In jos
 
Costumatia ta de halloween 2009
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Eh...Ca de Halloween^^
» Halloween :S
» Petrecere De Halloween !
» Petrecerea de halloween
» Cel mai bun bostan de Halloween

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente