ღAllgirlsღ
Demi Lovato: nu am fost niciodata iubita lui Joe 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Demi Lovato: nu am fost niciodata iubita lui Joe 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Demi Lovato: nu am fost niciodata iubita lui Joe

In jos 
AutorMesaj
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Demi Lovato: nu am fost niciodata iubita lui Joe Empty
MesajSubiect: Demi Lovato: nu am fost niciodata iubita lui Joe   Demi Lovato: nu am fost niciodata iubita lui Joe EmptyJoi Noi 05, 2009 5:59 am

Demi Lovato a decis sa vorbeasca despre relatia pe care o are cu Joe Jonas (Jonas Brothers) in incercarea de a pune capat zvonurilor ce apar neincetat pe acest subiect.

`Au fost o multime de zvonuri in ultima vreme referitoare la faptul ca as fi iubita unuia dintre cei mai buni amici ai mei – Joe. Pot jura pe intreaga mea cariera ca nu este adevarat`, a scris ea pe pagina de Twitter.

`Nu am fost niciodata iubiti. El e o persoana incredibila, dar sentimentele pe care le avem unul pentru altul nu sunt de acea natura (pe care o speculeaza presa, n.r.). Tin la voi si nu v-as minti in legatura cu asta`, le-a marturisit Demi Lovato prietenilor ei de pe Twitter.

Vedeta Camp Rock a adugat ca toate aceste barfe o intristeaza.

`E pacat ca unii oameni sunt atat de disperati sa atraga atentia, incat au nevoie sa inventeze povesti pentru a-si tine site-ul in viata. Dar cred ca asa functioneaza orasul asta. Ma intristeaza faptul ca exista oameni atat de rai pe lumea asta.`, a concluzionat Demi Lovato.

Imagini :
Demi Lovato: nu am fost niciodata iubita lui Joe ?mmid=e1b6548123c8910ee
Demi Lovato: nu am fost niciodata iubita lui Joe ?mmid=0ee50481240025c29
Demi Lovato: nu am fost niciodata iubita lui Joe ?mmid=8248a48123f0b3939
Demi Lovato: nu am fost niciodata iubita lui Joe ?mmid=35d5f4812468b5e88
Demi Lovato: nu am fost niciodata iubita lui Joe ?mmid=599a84812490aaca6
Demi Lovato: nu am fost niciodata iubita lui Joe ?mmid=f65b848124e0a9b7d
Demi Lovato: nu am fost niciodata iubita lui Joe ?mmid=981984812508b9587
Sus In jos
 
Demi Lovato: nu am fost niciodata iubita lui Joe
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Demi Lovato, internata la reabilitare
» Demi Lovato a filmat un nou clip, in desert
» Joe Jonas si Demi Lovato...
» Demi Lovato le multumeste fanilor pentru sustinere
» Demi Lovato are mustata (poze)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente