ღAllgirlsღ
Demi Lovato are mustata (poze) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Demi Lovato are mustata (poze) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Demi Lovato are mustata (poze)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Demi Lovato are mustata (poze) Empty
MesajSubiect: Demi Lovato are mustata (poze)   Demi Lovato are mustata (poze) EmptyMar Feb 23, 2010 9:09 pm

In timp ce majoritatea femeilor `binecuvantate` de natura fac tot ce le sta in putere pentru a scapa de mustata, Demi Lovato si-a pus una.

Vedeta Disney a postat pe pagina personala de Twitter o serie de poze care o infatiseaza cu noul accesoriu.

Tot pe Twitter, Demi Lovato a marturisit ca-si pierde vremea pe net din cauza lui Mos Ene, care refuza sa vina pe la gene.

Pe langa ideea de a-si posta pozele cu mustata pe internet, insomnia i-a mai dat si ideea de a face un cover dupa melodia pentru copii `The Itsy Bitsy Spider`, pe care o puteti asculta mai jos.

Demi Lovato are mustata (poze) ?mmid=666c067cffd813d4c
Demi Lovato are mustata (poze) ?mmid=d593567cfc98d3abb
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Demi Lovato are mustata (poze) Empty
MesajSubiect: Re: Demi Lovato are mustata (poze)   Demi Lovato are mustata (poze) EmptyMier Feb 24, 2010 1:34 am

ce bn ii sta cu mustata Demi Lovato are mustata (poze) 41160
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Demi Lovato are mustata (poze) Empty
MesajSubiect: Re: Demi Lovato are mustata (poze)   Demi Lovato are mustata (poze) EmptyMier Feb 24, 2010 5:10 am

OMG !
Nu ii sta bine cu mustata .
Cine e baiatul de langa ea ?
Sus In jos
Invisible Butterfly :D
ßõþöç
ßõþöç
Invisible Butterfly :D


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 24
Bani : 50
Data de inscriere : 21/01/2010

Demi Lovato are mustata (poze) Empty
MesajSubiect: Re: Demi Lovato are mustata (poze)   Demi Lovato are mustata (poze) EmptyMier Feb 24, 2010 6:30 am

Ce caraghios.Poate o sa isi puna o camasa pe care scrie "I'm mister Demian Lovato!"
Cred ca e un rocker ala.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Demi Lovato are mustata (poze) Empty
MesajSubiect: Re: Demi Lovato are mustata (poze)   Demi Lovato are mustata (poze) EmptyMier Feb 24, 2010 9:41 am

Nu era Demi Lovato cu Joe Jonas ?
Si nu trebuie sa se casatoreasca ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Demi Lovato are mustata (poze) Empty
MesajSubiect: Re: Demi Lovato are mustata (poze)   Demi Lovato are mustata (poze) Empty

Sus In jos
 
Demi Lovato are mustata (poze)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Demi Lovato, in ipostaze obraznice cu fete (poze)
» Demi Lovato, vesela in primele poze dupa externare (foto)
» Demi Lovato se simte bine la recuperare
» Demi Lovato: nu am fost niciodata iubita lui Joe
» Joe Jonas si Demi Lovato...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente