ღAllgirlsღ
Propuneri pentru designul forumului 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Propuneri pentru designul forumului 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Propuneri pentru designul forumului

In jos 
+2
Sunshine
Nirvana.
6 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Propuneri pentru designul forumului Empty
MesajSubiect: Propuneri pentru designul forumului   Propuneri pentru designul forumului EmptySam Dec 27, 2008 4:43 am

Am si eu o competitie :
Pune-ti adrese ( de pe internet ) cu imagini pentru urmatoarele teme :
1: Backround -
2: Imaginea principala -

Cele mai bune imagini vor fi premiate , surpriza!

* oferta nelimitata , asteptati pana se termina aceasta runda , al doilea thead v-a fi anuntat prin mail ( newsletter )
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Propuneri pentru designul forumului Empty
MesajSubiect: Am eu cateva propuneri   Propuneri pentru designul forumului EmptySam Dec 27, 2008 6:40 am

Backround - http://mmfiles.sentimente.ro/repository/pictures/pic_74890-.jpg
Imaginea principala - http://www.gradinamea.ro/_files/Image/galerie/5/flori_de_cires.jpg , va spun ca ador florile de cires .

* pentru vizualizarea imaginilor se da click pe URL
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Propuneri pentru designul forumului Empty
MesajSubiect: V-as ruga putin mai mult For   Propuneri pentru designul forumului EmptyDum Dec 28, 2008 12:06 am

Forumul are 10 membrii , v-as ruga sa mai comentati , doar 3 sunt activi , ceilalti nu se uita ! Aproape ca si anime_fan_eva nu mai raspunde la topicuri si nu mai creeaza .
Sus In jos
Candy
ßõþöç
ßõþöç
Candy


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 25
Bani : 10
Data de inscriere : 29/11/2008

Propuneri pentru designul forumului Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru designul forumului   Propuneri pentru designul forumului EmptyDum Dec 28, 2008 9:47 pm

Admin a scris:
Forumul are 10 membrii , v-as ruga sa mai comentati , doar 3 sunt activi , ceilalti nu se uita ! Aproape ca si anime_fan_eva nu mai raspunde la topicuri si nu mai creeaza .
scuze dar saptamana asta mia fo calculatoru la reparat si nu prea am putut intra:(
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Propuneri pentru designul forumului Empty
MesajSubiect: Nu ai mai intrat de mult   Propuneri pentru designul forumului EmptyMier Apr 01, 2009 4:49 am

Nu ai mai intrat de mult timp si lucrul acesta nu este prea bun , trebuie sa fii activa tot timpul !
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Propuneri pentru designul forumului Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru designul forumului   Propuneri pentru designul forumului EmptyLun Aug 10, 2009 12:44 am

chiar ce sa intamplat cu anime_fan_4eva nu am mai vazut-o cam de mult timp si era un membru destul de valoros
Sus In jos
Candy
ßõþöç
ßõþöç
Candy


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 25
Bani : 10
Data de inscriere : 29/11/2008

Propuneri pentru designul forumului Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru designul forumului   Propuneri pentru designul forumului EmptyMar Aug 11, 2009 1:16 am

Da m-am intors !
Scuze ca nu am mai intrat pe forum !
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Propuneri pentru designul forumului Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru designul forumului   Propuneri pentru designul forumului EmptyMar Aug 11, 2009 1:38 am

Nu-i nimic,sper sa fii la fel de activa ca intodeauna !Si un membru valorors!
Sus In jos
Doopkz :X
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Doopkz :X


Numarul mesajelor : 106
Varsta : 25
Location : Ploiesti
Bani : 96
Data de inscriere : 02/08/2009

Propuneri pentru designul forumului Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru designul forumului   Propuneri pentru designul forumului EmptyMier Aug 12, 2009 12:09 am

De acum voi fi si eu activa! Vreau sa ajung la 50 de mesaje..Poate nu astazi ..Dar pana sambata voi face 50 de mesaje!
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Propuneri pentru designul forumului Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru designul forumului   Propuneri pentru designul forumului EmptyMier Aug 12, 2009 1:36 am

Da si eu sper ca pana sambata sa fac 400 de masaje...dar nu stiu daca o sa pot,o sa ma straduiesc!
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Propuneri pentru designul forumului Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru designul forumului   Propuneri pentru designul forumului EmptyDum Aug 30, 2009 8:26 am

Multumesc pentru mesaje .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propuneri pentru designul forumului Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru designul forumului   Propuneri pentru designul forumului Empty

Sus In jos
 
Propuneri pentru designul forumului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009
» Propuneri
» TV-ul oficial al forumului
» Revista forumului
» Partenerii forumului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente