ღAllgirlsღ
Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi

In jos 
+2
-MissTsukkii.
Nirvana.
6 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi Empty
MesajSubiect: Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi   Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi EmptySam Dec 05, 2009 4:15 am

Din categoria (aproape) nicio zi fara Lady GaGa, avem astazi o stire... carliontata.

Potrivit presei internationale, cantareata a vrut sa cante printre miei si sute de fluturi single-ul Bad Romance. S-ar fi intamplat in cadrul emisiunii X Factor, in acest weekend.

Ce-i drept, si organizatorii au cam lasat-o sa ceara orice, doar e Lady GaGa. Si ea n-a stat mult pe ganduri.

Din pacate pentru show-ul ei, Simon Cowell s-a opus, intrucat platoul nu este conceput pentru a se transforma in circ sau zoo.

Prin urmare, dorinta lui Lady GaGa nu se va materializa. In schimb, in locul mieilor si fluturasilor, pe scena vor rasari niste dansatori la bustul gol.

Credeti ca e prima data cand Lady GaGa are idei cu animalute pe scena? Ba bine ca nu. La MTV Video Music Awards, excentrica artista a vrut sa fie insotita pe scena de un leu. Evident, cererea ei a fost respinsa si atunci.
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi Empty
MesajSubiect: Re: Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi   Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi EmptySam Dec 05, 2009 10:41 am

Hmm...este Lady GaGa eu nustiu ce sa zic despre melodia Bad Romance nu imi place deloc :|
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi Empty
MesajSubiect: Re: Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi   Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi EmptyVin Dec 25, 2009 7:22 am

Lady GaGa a fost la The X Factor, pe 6 decembrie.Nu pot spune ca a cantat asa frumos, cum spun altii.
Am vazut ca ea a cantat intr-o cada si apoi s-a uract pe un WC (cada fiind uriasa).Nu mi-a placut, mai ales cum urla LAV LAV LAAV...(love, love, love)
Nu ma mira, ea cere uneori prea multe chestii.The X Factor eu consider ca e o emisiune de succes, insa ideea ei cu animalute pe scena a fost una total neinspirata.
Sus In jos
Criminal.Mind
ßõþöç
ßõþöç
Criminal.Mind


Numarul mesajelor : 91
Varsta : 28
Location : Temeschwar
Bani : 68
Data de inscriere : 29/10/2009

Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi Empty
MesajSubiect: Re: Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi   Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi EmptySam Dec 26, 2009 5:32 am

Lol,vorbind de postul de dinainte,nu mai stiu unde am vazut o poza unde Lady Gaga era imbracata in rosu(gen Bad Romance) si era alaturi de Eminem pe scena.Saracu',cum se uita la Lady Gaga,probabil credea ca are probleme cu capu' :AA: .Ma rog,nu stiu de ce dar X Factor nu mi se pare ca e pentru ea ^^".Nu stiu de ce,dar nu mi se pare.Intr-o zi o sa vina si goala ca nu mai are haine d-alea bizare cu care sa se imbrace -.-"
Sus In jos
Haruki
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Haruki


Numarul mesajelor : 203
Varsta : 27
Bani : 53
Data de inscriere : 06/01/2010

Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi Empty
MesajSubiect: Re: Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi   Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi EmptyJoi Ian 28, 2010 11:29 am

Nu sunt fana asa mare Lady Gaga dar imi pare oricum bine pentru ea ca a aparut la X Factor am vazut si eu mi sa parut un concert minunat a cantat exceptional si cantecul Bad Romance e superb mai ales versurile.In plus acestea sunt doar cuvinte de rau la fel cum a fost si barfa care sa dovedit a fi neadevarata cum ca este barbat eeeeee sa dovedit ca nu este barbat in plus are o voce minunata si e si frumoasa.Doar cei acre ii vor raul sunt impotriva ei eu ma bucur pentru ea ca a ajuns unde a ajuns o sa am uitat si nu nu e pe invers.
Sus In jos
Invisible Butterfly :D
ßõþöç
ßõþöç
Invisible Butterfly :D


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 24
Bani : 50
Data de inscriere : 21/01/2010

Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi Empty
MesajSubiect: Re: Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi   Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi EmptyMier Feb 17, 2010 3:01 am

Iesea mai amuzant daca o lasau cu mieii si fluturii.Mi-o si imaginez.Chiar daca nu se prea potrivesc acolo era amuzant si mai decent.La VMA e cel mai bine ca nu au lasat-o.Poate leul ala manca pe cineva.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi Empty
MesajSubiect: Re: Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi   Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi Empty

Sus In jos
 
Lady GaGa a ratat un recital printre miei si fluturi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» <Lady Gaga>
» Lady Gaga - Alejandro
» Lady Gaga, o timida incurabila
» Biografie Lady Gaga
» Lady Gaga s-a imbracat in par (foto)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente