ღAllgirlsღ
E chiar Mars.e chiar aici.Salutări lume ^^ 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
E chiar Mars.e chiar aici.Salutări lume ^^ 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 E chiar Mars.e chiar aici.Salutări lume ^^

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Mars.
-None
-None
Mars.


Numarul mesajelor : 8
Varsta : 24
Bani : 13
Data de inscriere : 15/12/2009

E chiar Mars.e chiar aici.Salutări lume ^^ Empty
MesajSubiect: E chiar Mars.e chiar aici.Salutări lume ^^   E chiar Mars.e chiar aici.Salutări lume ^^ EmptyMar Dec 15, 2009 10:04 pm

Heii,Ppl ^^ Mars is heree.Pai..am 10 ani...sunt din Csb`[caransebes:P],asta fiind p-undeva prin Banat.Sper sa ma acomodez,sa fie ok...
Sa mai vorbim despre minee:-?
Sunt un mic extrarestru 👽 sisisisisi...Pai visez sa fiu jurnalista..Am cont si pe w.club...Imi place sa visez,sa-mi fac prieteni sisisisisi.Sa fac fotografii..
Welcome miee ! ^^
ah da,ppl..contact : lavinialazar2007 ... daca va obositi sa imi dati add,spuneti cine sunteti =)
thankssss.byeeeeee.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

E chiar Mars.e chiar aici.Salutări lume ^^ Empty
MesajSubiect: Re: E chiar Mars.e chiar aici.Salutări lume ^^   E chiar Mars.e chiar aici.Salutări lume ^^ EmptyMar Dec 15, 2009 10:10 pm

Bye si sper sa te distrezi pe forum !
Succes cu postatul !
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

E chiar Mars.e chiar aici.Salutări lume ^^ Empty
MesajSubiect: Re: E chiar Mars.e chiar aici.Salutări lume ^^   E chiar Mars.e chiar aici.Salutări lume ^^ EmptyMar Dec 15, 2009 10:24 pm

hey bun venit si o reputatie de la mn ca de obicei Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





E chiar Mars.e chiar aici.Salutări lume ^^ Empty
MesajSubiect: Re: E chiar Mars.e chiar aici.Salutări lume ^^   E chiar Mars.e chiar aici.Salutări lume ^^ Empty

Sus In jos
 
E chiar Mars.e chiar aici.Salutări lume ^^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hey! Si eu pe aici
» Care crezi ca e rostul tau pe lume?
» Casa bantuita
» Madonna si-a adjudecat cea mai scumpa bratara din lume (poza)
» Justin Bieber, printre cei mai influenti oameni din lume

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Bun venit ! :: Prezentari-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente