ღAllgirlsღ
Joe Jonas vrea si el cariera solo? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Joe Jonas vrea si el cariera solo? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Joe Jonas vrea si el cariera solo?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Joe Jonas vrea si el cariera solo? Empty
MesajSubiect: Joe Jonas vrea si el cariera solo?   Joe Jonas vrea si el cariera solo? EmptyLun Ian 18, 2010 8:59 pm

Dupa ce a vazut ca Nick se bucura de succes si alaturi de bandul The Administration, Joe Jonas s-a gandit ca ar fi timpul sa-si incerce si el norocul de unul singur.

`Am compus cam cinci cantece pana acum, cu cativa prieteni din diverse trupe`, a declarat Joe pentru E! Online.

Si de aici speculatiile presei americane cu privire la o posibila cariera solo a lui Joe Jonas. Pana una, alta, vedeta Disney isi face planuri si pentru cariera actoriceasca.

`Nu voi fi multumit pana ce nu voi juca fiecare rol posibil – de la personaj negativ, pana la comedian`.

Dupa ce a vorbit despre muzica si actorie, era imposibil sa nu dea detalii cu privire la viata personala. Asa am aflat ca Joe Jonas e singur si disponibil.

La 8 luni de la despartirea de Camilla Belle, Joe nu si-a gasit o iubita constanta, dar iese din cand in cand cu fete, ca deh...

`E cea mai lunga perioada in care n-am iubita. Imi place. Ies la intalniri, dar nu am o relatie, ceea ce e dragut`, a spus Joe la gala Critics’ Choice Awards 2010.

Off : Vede ca Nick are succes , vrea si el banet :cyclops:
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Joe Jonas vrea si el cariera solo? Empty
MesajSubiect: Re: Joe Jonas vrea si el cariera solo?   Joe Jonas vrea si el cariera solo? EmptyMar Ian 19, 2010 11:12 pm

sper sa nu se desparta trupa
oricum poate dupa aceea o sa isi faca si kevin o cariera solo
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Joe Jonas vrea si el cariera solo? Empty
MesajSubiect: Re: Joe Jonas vrea si el cariera solo?   Joe Jonas vrea si el cariera solo? EmptyJoi Ian 21, 2010 4:39 am

Si eu sper .
Ar fi cel mai urat lucru care s-ar intampla in viata mea mai am unul care o sa il spun atunci cand nu sper sa se intample .
As fi depresiva ( cred ) .
Sus In jos
Invisible Butterfly :D
ßõþöç
ßõþöç
Invisible Butterfly :D


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 24
Bani : 50
Data de inscriere : 21/01/2010

Joe Jonas vrea si el cariera solo? Empty
MesajSubiect: Re: Joe Jonas vrea si el cariera solo?   Joe Jonas vrea si el cariera solo? EmptyJoi Ian 21, 2010 5:53 am

Serios,nu ar fi bine daca s-ar desparti.Au o multime de fani care ar innebuni daca s-ar intampla asta.E aiurea cand se despart trupele.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Joe Jonas vrea si el cariera solo? Empty
MesajSubiect: Re: Joe Jonas vrea si el cariera solo?   Joe Jonas vrea si el cariera solo? EmptyJoi Ian 21, 2010 6:00 am

Exact Sad( .
Oricum Nick faceam totul iar ceilalti nu faceau mai nimic .
Scuze pentru fanele lui Joe .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Joe Jonas vrea si el cariera solo? Empty
MesajSubiect: Re: Joe Jonas vrea si el cariera solo?   Joe Jonas vrea si el cariera solo? Empty

Sus In jos
 
Joe Jonas vrea si el cariera solo?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Inna ar vrea sa joace in filme
» Justin Bieber vrea sa-i impace pe americani
» Andra vrea sa lanseze o melodie in portugheza
» Selena Gomez vrea sa invete spaniola
» Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente