ღAllgirlsღ
Faceti ceva impotriva poluarii? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Faceti ceva impotriva poluarii? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Faceti ceva impotriva poluarii?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Faceti ceva impotriva poluarii? Empty
MesajSubiect: Faceti ceva impotriva poluarii?   Faceti ceva impotriva poluarii? EmptyVin Ian 22, 2010 5:31 am

faceti ceva impotriva poluarii?
si ce credeti ca se va intampla peste cati va ani din cauza aceasta?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Faceti ceva impotriva poluarii? Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ceva impotriva poluarii?   Faceti ceva impotriva poluarii? EmptyVin Ian 22, 2010 6:25 am

Nu prea stiu .
In general taicamiu e cu chestiile astea eco .
Si telefonul meu :
Cand mi s-a incarcat telefonul mi-a afisat : Scoateti incarcatorul din priza ca sa consumati mai putin curent .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Faceti ceva impotriva poluarii? Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ceva impotriva poluarii?   Faceti ceva impotriva poluarii? EmptyVin Ian 22, 2010 9:13 pm

Ce telefon destept. Ale mele nu ma anunta prin mesaj sonor si mesaj pe ecran imediat ce s-au incarcat. Trebuie sa le verific eu din cand in cand .Iar mama mea nu e deloc cu ecologia. Eu as vrea de ex sa avem 4 galati de gunoi, sa sortam gunoiul dar mama nu vrea deloc. Singurul lucru pe care il pot face deocamdata din cauza ei, e doar sa nu arunc gunoiu pe jos ci la cos. Imi vine sa urasc generatiile astea care au trait in comunism. Tare mult as vrea sa pot avea casa mea unde sa pot face ce vreau.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Faceti ceva impotriva poluarii? Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ceva impotriva poluarii?   Faceti ceva impotriva poluarii? EmptyJoi Feb 04, 2010 12:22 am

Taicamiu e super ecologist . Ma pune sa fac sport dimineata . Se duce la un gunoi care este foarte departe de blocul nostru ca sa sorteze gunoiul , a plantat un copac , pune flori , nu consuma prea mult curent , verifica radiatiile de la telefon , wireles , nu ma lasa sa vorbesc prea mult la mobil !!!
Eu sincer nu sunt prea ecologista , pun ce am de aruncat intr-un singur cos de gunoi . El cand era mic a plantat multi copaci ( eu nu as face asta daca nu ar face-o si Nick ) .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Faceti ceva impotriva poluarii? Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ceva impotriva poluarii?   Faceti ceva impotriva poluarii? Empty

Sus In jos
 
Faceti ceva impotriva poluarii?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009
» Faceti parte ?
» Ce faceti de Halloween ?
» Ce faceti de Valentine's day ?
» Ce faceti de Valentine's Day ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente