ღAllgirlsღ
Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ?

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ?   Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 EmptyVin Ian 22, 2010 6:16 am

Rezumarea primului mesaj :

Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 Ic0guh
Pe 7 ianuarie a fost facuta o poza in care , cum vedeti , Nick Jonas si Selena Gomez stau foarte apropiati pe o banca in parc .
In ultimul timp , nu au mai aparut poze cu Nick impreuna cu Selena , iar amandoi au declarat ca nu sunt impreuna .

Off : Ehh , poate Nick si-a gasit jumatatea ...
Sus In jos

AutorMesaj
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ?   Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 EmptySam Ian 23, 2010 8:19 am

declan mi se pare asa dragut
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ?   Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 EmptySam Ian 23, 2010 10:48 pm

Ce iti place in mod deosebit la el ?
Mie imi place la Nick totul in special vocea si privirea ....
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ?   Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 EmptySam Ian 23, 2010 11:31 pm

Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 3864 nush totul arata super bine si imi place cum canta e asa dragut
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ?   Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 EmptySam Ian 23, 2010 11:38 pm

S-a vopsit de are parul asa de negru ?
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ?   Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 EmptySam Ian 23, 2010 11:41 pm

nush ca nu prea stiu multe despre el stiu ca este jumatate scotian,bunicul sau canta intr-o formatie,a inceput sa cante de la 2 ani,si are 3 albume la activ
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ?   Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 EmptySam Ian 30, 2010 9:26 am

Nick Jonas i-a dedicat melodia Rose Gerden lui Selena Gomez .
Deci de acum e clar Sad .
Sus In jos
shik_girl
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
shik_girl


Numarul mesajelor : 249
Varsta : 26
Location : bucuresti
Bani : 250
Data de inscriere : 19/06/2010

Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ?   Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 EmptySam Iun 19, 2010 7:31 am

Da decii Nick nu cerd ca e cu sellena Gomez deoarece ea a declarat intr.o revista ca mereu ar vrea sa fie cu Justin Biber Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 Icon_neutral dar el nu o accepta Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 276917 Ce bine imi pare!! Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 289835
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ?   Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ? - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna?
» E oficial: Joe Jonas si Ashley Greene sunt impreuna (poze)
» Selena Gomez si-a facut un tatuaj permanent
» Selena Gomez vrea sa invete spaniola
» Selena Gomez, amenintata cu moartea

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente