ღAllgirlsღ
Prietena ta cea mai buna ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Prietena ta cea mai buna ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Prietena ta cea mai buna ?

In jos 
+8
Asyutza
Haruki
-MissTsukkii.
Devy
Barbie :*
Camy
Dia.
Nirvana.
12 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prietena ta cea mai buna ? Empty
MesajSubiect: Prietena ta cea mai buna ?   Prietena ta cea mai buna ? EmptyMar Apr 21, 2009 4:35 am

Ai o prietena cea mai buna cu care te intelegi foarte bine oricand si oricum , in orice situatie , atunci spune-ne cateva cuvinte despre ea in acest subiect ca sa te intelegem mult mai bine !
Deci , apuca-te de scris mai jos !
Sus In jos
Dia.
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dia.


Numarul mesajelor : 215
Varsta : 31
Bani : 280
Data de inscriere : 06/12/2008

Prietena ta cea mai buna ? Empty
MesajSubiect: Re: Prietena ta cea mai buna ?   Prietena ta cea mai buna ? EmptySam Apr 25, 2009 7:20 am

este una Maria , dar noi ii spune Myry , este prietena mea cea mai buna , tot fana Demi LOvato ! LOVE DEMI !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prietena ta cea mai buna ? Empty
MesajSubiect: Re: Prietena ta cea mai buna ?   Prietena ta cea mai buna ? EmptyVin Mai 01, 2009 10:43 pm

da , stiu ca o iubesti pe Demi , vad dupa avatar !
Sus In jos
Camy
-None
-None
Camy


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 34
Bani : 10
Data de inscriere : 02/05/2009

Prietena ta cea mai buna ? Empty
MesajSubiect: Re: Prietena ta cea mai buna ?   Prietena ta cea mai buna ? EmptyVin Mai 08, 2009 4:26 am

Õ fata din clasa Lily , cool ..
Defapt , numele ei este Larisa , dar asa prefera sa ii spunem noi .
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prietena ta cea mai buna ? Empty
MesajSubiect: Re: Prietena ta cea mai buna ?   Prietena ta cea mai buna ? EmptyLun Mai 18, 2009 4:27 am

Coincidenta , si pe tonykop o cheama asa : Larisa ..
Numai ca noi ii spunem Lary ..
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Prietena ta cea mai buna ? Empty
MesajSubiect: Re: Prietena ta cea mai buna ?   Prietena ta cea mai buna ? EmptyDum Dec 13, 2009 8:50 pm

de ce ai inchis acest subiect?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prietena ta cea mai buna ? Empty
MesajSubiect: Re: Prietena ta cea mai buna ?   Prietena ta cea mai buna ? EmptyDum Dec 13, 2009 9:51 pm

Acum este redeschis .
Come all and post .
Sus In jos
Devy
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Devy


Numarul mesajelor : 104
Varsta : 27
Bani : 102
Data de inscriere : 20/09/2009

Prietena ta cea mai buna ? Empty
MesajSubiect: Re: Prietena ta cea mai buna ?   Prietena ta cea mai buna ? EmptyDum Dec 13, 2009 10:31 pm

Irina :X E minunata, ne intelegem super :X O stiu de 6 ani si mereu am fost BFF si vom ramane :XAscultam aceeasi muzica, ne plac aceleasi lucruri. E super :X Radem asa de mult :X

Izzie :X Ahh, ador cand radem impreunaaa :X E asa de crazy si simativa si amuzanta si ma face sa rad ne plpac aceleasi chestii si e super draguza.

Morty [Iuliz] Ne-am inteles super tare din prima, la fel ca si cu celalte :X E asa de crazy si tuta si radem asa de mult si ma amuza glumele ei si semanaaam. Abea astept s-o vad la vara :X

Alina : Si cu ea la fel. Abea astept sa o vad

BiBy : E asa de crazy si ea si rade mult, numai ca uneori poate sa fie stresanta si ne mai certam, dar ne impacam imediat Laughing
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Prietena ta cea mai buna ? Empty
MesajSubiect: Re: Prietena ta cea mai buna ?   Prietena ta cea mai buna ? EmptyDum Dec 13, 2009 11:14 pm

cea mai buna prietena a mea o cheama Madalina da nu mai suntem in aceeasi clasa Crying or Very sad suntem prietene de la gradinita de abia o mai vad da tot bff este :X
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

Prietena ta cea mai buna ? Empty
MesajSubiect: Re: Prietena ta cea mai buna ?   Prietena ta cea mai buna ? EmptyMier Dec 16, 2009 12:22 pm

Cea mai buna prietena a mea este Choko dar o cheama Bianca ,dar noi asa ii spune : este super de gasca , este cam ca mine , asculta acelasi gen de muzica ca si mine, rade mai la tot cei spun . Si ma distrez super bine cu ea . O adolez <3 , ar mai fi si Veve o cheama Diana dar ne-am obisnuit sa ii spune Veve de la Veveritsa , ne stim de multa vreme cam de atata timp cat cu Choko , sunt bff caci ne intalnim mereu , dormim una la alta in vacante . Radem glumim extraordinar de mult . Si Kata numele ei este Catalina ne stim de o viata de cand eram mici , a fost vecina mea , dar sa mutat Sad dar vine mereu aici la mine caci bunici ei stau tot acolo unde a stat ea . Prietena de o viata o am si pe Swepps o cheama Teodora dar eu ii mai spun si Bitch , in gluma , are aceasi poveste ca si Kata :) .
Sus In jos
Haruki
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Haruki


Numarul mesajelor : 203
Varsta : 27
Bani : 53
Data de inscriere : 06/01/2010

Prietena ta cea mai buna ? Empty
MesajSubiect: Re: Prietena ta cea mai buna ?   Prietena ta cea mai buna ? EmptyMier Ian 06, 2010 8:31 am

Pai o fata Gabi nu Gabriela in Certificatul de Nastere asa e scris si in buletin al fel Gaby e cea mai populara si cea mai frumoasa de asemenea mereu ma ajuta si imi e mereu aproape ma face sa rad din orice.Cand ma supara cineva nu e nevoie sa ii zic ceva ca mereu ii abte nu conteaza si fetele si baieti cum eu sunt mai timida.
Sus In jos
Asyutza
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Asyutza


Numarul mesajelor : 421
Varsta : 28
Location : în congelator... mamăăă... câtă îngheţată xD
Bani : 11
Data de inscriere : 22/10/2009

Prietena ta cea mai buna ? Empty
MesajSubiect: Re: Prietena ta cea mai buna ?   Prietena ta cea mai buna ? EmptyLun Ian 18, 2010 10:01 am

Hmm... sa vad... cred ca Patricia, semanam cam mult... nu fizic, ci moral. Faptul ca ascultam acelasi gen de muzica, sau ca avem aceeasi idoli, nebunii si talente... ne face foarte apropiate xD. Insa uneori, trebuie sa iau putina distanta de ea, deoarece colega mea de banga devine geloasa... dar ehh... tot ramane cea mai buna prietena a mea, Paty... Cu patricia am fost colege si 1-2... dar ea a schimbat scoala, si odata cu scoala s'a schimbat si ea dintra 1 pana intra 7... prima data cand a ajuns in clasa, nu o cunosteam... a trebuit sa'mi reaminteasca fosta invatatoare ca era aceeasi fata de atunci :X pe atunci desenam impreuna pisicute :]] suntem ceva mai rebele si probabil asta ne face sa fim si asa... bune prietene una cu cealalta, desi... cu ceilalti stam cam rau, deoarece mereu unii vor a se baga in seama -.-' de firea mea si a Patriciei, suntem cam timide... la fel ca Haruki :]
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prietena ta cea mai buna ? Empty
MesajSubiect: Re: Prietena ta cea mai buna ?   Prietena ta cea mai buna ? EmptyLun Ian 18, 2010 9:02 pm

Steff , a trecut mult timp . ( eu ii spun Clefy )
Si ea este fana Nick Jonas si facem parodii : daca ne-ar fi Nick diriginte , prof de biologie , romana , engleza .
La romana l-am invata noi si la engleza el .
As lua numai 10 .
Sus In jos
Laurika
ßõþöç
ßõþöç
Laurika


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 26
Location : Vs
Bani : 63
Data de inscriere : 16/02/2011

Prietena ta cea mai buna ? Empty
MesajSubiect: Re: Prietena ta cea mai buna ?   Prietena ta cea mai buna ? EmptySam Feb 26, 2011 5:10 am

Prietema mea este o coelga din clasa mea pe nume Ilona pe care am cunoscut-o acu trei ani. Am deveit cele mai bune prietene..pentru ca, mai eact nu stiu motivul. dar aveam multe lucruri in comun iar cei de la noi nu prea vorbeau cu noi. Cama sa e ...grupul cu care n`are chef nimeni sa stea...prostii cu fitze de la noi. In fine si ne intelegem foarte bine
Sus In jos
InnocentKid
ßõþöç
ßõþöç
InnocentKid


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 27
Location : Craiova
Bani : 41
Data de inscriere : 05/04/2011

Prietena ta cea mai buna ? Empty
MesajSubiect: Re: Prietena ta cea mai buna ?   Prietena ta cea mai buna ? EmptyMar Iun 28, 2011 11:58 pm

Prietenele mele cele mai bune sunt 2 fete super dragute Luci si Mari.Sunt niste fete simple dar pentru mine sunt cele mai frumoase si mai intelegatoare fete.Ele sunt surori gemene.Noi 3 ne stim de la 4 ani de cand am inceput gradinita.
Luci a fost prima mea BFF.Cand eram mici eu cu Mary nu ne intelegeam asa de bine dar acum le super maxiim ador.
Sus In jos
Inque~
ßõþöç
ßõþöç
Inque~


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 30
Location : Yaoiland
Bani : 79
Data de inscriere : 11/07/2011

Prietena ta cea mai buna ? Empty
MesajSubiect: Re: Prietena ta cea mai buna ?   Prietena ta cea mai buna ? EmptyDum Iul 17, 2011 7:31 am

Pe BFF-ul meu o cheama Eliza, o cunosc de trei ani si putin, sta in Arad. Am devenit prietene pentru ca ne placeau aceleasi chestii, iar apoi am trecut prin mai multe chestii care, normal, ar destrama o prietenie, dar noi ne-am pastrat-o. Asa stim ca suntem BFF. Pentru ca prieteniile adevarate inseamna sa ai si evenimente negative, altfel totul este doar zambete si iluzii.
Sus In jos
● Lene
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
● Lene


Numarul mesajelor : 149
Varsta : 27
Bani : 154
Data de inscriere : 04/03/2012

Prietena ta cea mai buna ? Empty
MesajSubiect: Re: Prietena ta cea mai buna ?   Prietena ta cea mai buna ? EmptyMier Mai 02, 2012 3:05 am

Ah. Prietena mea cea mai buna e si colega de banca. O cheama Beatice, o stiu de 6 ani =]]
O iubesc ca pe o sora si nu concep ca ne vom despartii dupa clasa a 8a :]]
Ea e geloasa mai mereu, ma zgarie pe creieri foarte des si ne certam mai mereu, cu toate astea o iubesc enorm si nu as accepta sa fiu inlocuita. O.O chiar daca nu s-a intamplat asta pana acum.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prietena ta cea mai buna ? Empty
MesajSubiect: Re: Prietena ta cea mai buna ?   Prietena ta cea mai buna ? Empty

Sus In jos
 
Prietena ta cea mai buna ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prezentarea prietenilor
» Prezentarea voastra
» Buna !
» Buna!
» Hey,buna sunt Diana!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Scoala & CO-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente