ღAllgirlsღ
Prezentarea voastra 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Prezentarea voastra 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Prezentarea voastra

In jos 
+36
My Valentine
adutza2000
Dark Angel
Criss şoseţică !
Hypnosis
Micutsa13
♥Cho♥
Alexutzu
roxycamy
Polluted Soul
april.
Ancutica
Stefy1998
Minnism
M.O.
°•°•Diaconu......°•°•
andre97andre
ada
Haruki
Rosyka
Torika
Elenush
miss.daydreamin`
Doopkz :X
d_e_n_i_s_a
Annie
Dia.
ѕтυρι∂ ¢нιℓ∂
Nykole
Ninja::Princess
Yumoi
Chocolate gone Mad
Candy
Sunshine
Spring
Nirvana.
40 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptyDum Feb 22, 2009 4:40 am

Ca sa stim cum te preziti , in acest subiect iti vei pune prezentarea ta ( nu fa un topic nou ) ci scrie aici , unele nu vor avea comentarii asa ca vor fi de prisos . Ca sa aveti un exemplu , iata prezentarea mea :
Salut , numele meu este Oana si sunt administratoarea acestui forum . Sper ca revenirea noastra pe acest forum sa fie una buna , incat sa mai intre cativa membrii pe forum , si membrii care au fost activi inainte sa fie si acum . Aceasta este scurta mea prezentare , dar voi puteti face si una mai lunga !
Sus In jos
Spring
ßõþöç
ßõþöç
Spring


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Bani : 16
Data de inscriere : 22/02/2009

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: prezentarea mea pe acets forum   Prezentarea voastra EmptyDum Feb 22, 2009 4:45 am

Salut , numele meu este Spring si sunt al 11-lea membru al acestui forum . Sper sa fiu cat mai activa si sa am cat mai multe mesaje . Momentan , sunt indragostita de acest forum si nu ma pot desparti de el . felicitari administratorului deoarece a creeat o comunitate reusita !
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Prezentarea mea   Prezentarea voastra EmptyDum Feb 22, 2009 6:07 am

Salut , numele meu este Larisa si am fost al doilea membru care a intrat pe acest forum si care are totusi , destule mesaje si este destul de activ . Sper sa va placa revenirea meu pe forum si sper sa am de acum in colo cat mai multe mesaje .
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Buna , desi te cunoasteam   Prezentarea voastra EmptyVin Mar 27, 2009 11:25 pm

Desi te cunosteam , iti multumesc tare mult ca ti-ai facut o prezentare . Tu esti de acum singurul membru activ pe langa mine pe forum ..
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Multumesc pt felicitari !   Prezentarea voastra EmptyVin Mar 27, 2009 11:29 pm

Ms pentru felicitari ! Si tu esti un administartor foarte bun ! Cel mai excelent administartor de la un forum pe care l-am vazut vreodata !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptyLun Apr 06, 2009 9:33 pm

Anunt : Acum va puteti prezenta mult mai usor cu noul Quick Reply care va ajuta sa nu mai apasati inca o data pe post reply!
Sus In jos
Candy
ßõþöç
ßõþöç
Candy


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 25
Bani : 10
Data de inscriere : 29/11/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptyJoi Apr 16, 2009 1:13 am

Salut , eu sunt anime_fan_4eva si scuzati ca nu mi-am facut vreo prezentare pana acum ! Sunt pe locul 4 la posturi si cred ca va va place userneme-ul meu care este super ! Sunt un membru valoros , cam atat!
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptyJoi Apr 16, 2009 8:54 am

mda mai am o prezentare pe undeva da hai k o fac (prezentarea) si aici. salut :-h dupa cum cred ca ati observat sunt gummy bear, m-am inregistrat a 3-a , si in acest moment sunt pe locu 2 la posturi dar maine nu se stie s-ar putea sa ma intreaca tonykop
:cyclops: Razz .
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptyVin Apr 17, 2009 4:06 am

Eh , acum am 142 posturi , s-ar putea ca sa ramai pe locul al patrulea ! Oricum succes !
Sus In jos
Yumoi
ßõþöç
ßõþöç
Yumoi


Numarul mesajelor : 25
Varsta : 28
Location : Bucuuresti
Bani : 27
Data de inscriere : 05/06/2009

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptySam Iun 06, 2009 5:45 am

Buna, sunt Corina si sunt al 19-lea membru inregistrat. Imi place foarte mult forumul si sper sa ramana la fel si sa ne bucuram de multi ani impreuna:)
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptyJoi Iun 11, 2009 4:43 am

Multumesc pentru felicitare .. in noiembrie implinim si noi un an .. Sa fim sanatosi pana atunci Very Happy! Va fi o mare sarbatoare :)!
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptyDum Iul 05, 2009 8:04 pm

Ne mai trebuie un membru actual si facem 40 . Asteptam vizitatorii sa isi inregistre un membru si sa mai adauge mesaje pe forum .
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptyLun Iul 06, 2009 9:27 pm

Hmm , sper ca aici sa scrie si ceilalti membrii .
Mai noi sa avem si noi mai multe mesaje aici . Deci come in , fara probleme va puteti inregistra una doua .
Sus In jos
Ninja::Princess
-None
-None
Ninja::Princess


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 28
Bani : 10
Data de inscriere : 08/07/2009

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptyVin Iul 10, 2009 3:43 am

Hey!Sunt Ruxy(ninja princess)si sunt al 42-lea membru inregistrat!(aveti ceva membrii)
Sper sa ma integrez bine aici si sa nu ma cert cu nimeni! 🇳🇴

Bye bye! :Fata™️:
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptyVin Iul 10, 2009 8:58 am

si noi ne dorim acest lucru asa ca tiam dat o reputatie ca sa te simti bn venita Very Happy
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptyDum Iul 12, 2009 3:58 am

da la inceput credeam ca nu ai mesaje dar acum am descoperit ca ai
succes pe forum !
Sus In jos
Nykole
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Nykole


Numarul mesajelor : 300
Varsta : 29
Location : undeva pe planeta marte
Bani : 10
Data de inscriere : 18/07/2009

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptySam Iul 18, 2009 5:51 am

Hy!sunt al 43-lea membru inregistrat....sper sa ma integrez si sa-mi fac prieteni noi....zbye Razz
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptySam Iul 18, 2009 10:47 pm

Da . Eu sunt prima ta prietena noua .
Te mai astept pe forum .
Bye !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptySam Iul 18, 2009 11:15 pm

Salu Nykole .
Bun venit pe forum ! Aici te asteapta multe surprize si multi prieteni .\
Eu te-am adaugat in lista de prieteni .
Welcome !
Sus In jos
ѕтυρι∂ ¢нιℓ∂
-None
-None
ѕтυρι∂ ¢нιℓ∂


Numarul mesajelor : 14
Varsta : 28
Location : Sub birou :P
Bani : 18
Data de inscriere : 28/07/2009

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptyMar Iul 28, 2009 10:29 am

bu hu hu :))v-am speriat, ne? am venit sa va bantui Laughing stiu, sunt idioata si va dati seama de la nick Razz
sunt Alexandra, am 14 ani si sunt de pe Venus, da' mami imi spune ca's din Independenta Smiley9 ...imi plac multe lucruri :) sa colorez in pain.net rade cu lacrimi nu ma pot abtine, ador sa fac asta rade cu lacrimi ...asa...altceva...a da, imi place sa ascult muzica...urasc putine lucruri :) scoala si pe sormea...si cand se intrerupe curentul rade cu lacrimi
bye bye
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptyMar Iul 28, 2009 9:05 pm

Salut ѕтυρι∂ ¢нιℓ∂ si bun venit pe forum !
Tare prezentare !
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptyMar Iul 28, 2009 11:27 pm

hey! bun venit pe forum ѕтυρι∂ ¢нιℓ∂ sper sa ne distram impreuna si ca de obicei iti voi da o reputatie ca la majoritatea membrilor nou-veniti :) :bom:
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptyMier Iul 29, 2009 4:41 am

si eu , acum ai 2 reputatii
succes !
Sus In jos
Dia.
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dia.


Numarul mesajelor : 215
Varsta : 31
Bani : 280
Data de inscriere : 06/12/2008

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptyJoi Iul 30, 2009 7:23 pm

Bun venit pe forum , te astept cu drag si sper sa postezi si tu mai multe mesaje , sa fii activa prin mai multe subiecte , dar totusi pentru inceput BUN VENIT adica Welcome !
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra EmptyLun Aug 03, 2009 2:46 am

Super tare acest forum:
Prezentarea voastra 1020715dx6u8d5fvo
Hello,eu sunt Annie ,dar puteti sa imi ziceti si Oana!Am parul saten ochii castanii si sunt o admiratoare a Blaxy Girls,Imba ,Lady Gaga si Miley Cyrus!Imi place sa mananc dulciuri ca oricarui copil!Uneori o cam fac pe sefa dar nu chiar asa de mult!
Imi place sa fiu tot timpul in frunte,deabia astept sa va mai inscrieti!
Dar mai intai va rog sa intrati pe site-ul meu si sa va inregistrati: www.witchsite.forumgratuit.ro
Situri pe care trebuie sa le vedeti:
http://chezdiddltonic.free.fr/meshorloges.htm
www.oana-moraru.eu
www.stardoll.com
www.witchclub.ro
www.jetix.ro
http://girlsx.3xforum.ro/
www.soopercool.3xforum.ro
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentarea voastra Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra Empty

Sus In jos
 
Prezentarea voastra
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Parerea voastra despre scoala ..
» Care este melodia voastra preferata ?
» Care este preferata voastra ? Subiect inchis
» Prezentarea jocurilor :)
» Prezentarea prietenilor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Bun venit ! :: Oracol-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente