ღAllgirlsღ
Prezentarea voastra - Pagina 4 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Prezentarea voastra - Pagina 4 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Prezentarea voastra

In jos 
+36
My Valentine
adutza2000
Dark Angel
Criss şoseţică !
Hypnosis
Micutsa13
♥Cho♥
Alexutzu
roxycamy
Polluted Soul
april.
Ancutica
Stefy1998
Minnism
M.O.
°•°•Diaconu......°•°•
andre97andre
ada
Haruki
Rosyka
Torika
Elenush
miss.daydreamin`
Doopkz :X
d_e_n_i_s_a
Annie
Dia.
ѕтυρι∂ ¢нιℓ∂
Nykole
Ninja::Princess
Yumoi
Chocolate gone Mad
Candy
Sunshine
Spring
Nirvana.
40 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 4 EmptyDum Feb 22, 2009 4:40 am

Rezumarea primului mesaj :

Ca sa stim cum te preziti , in acest subiect iti vei pune prezentarea ta ( nu fa un topic nou ) ci scrie aici , unele nu vor avea comentarii asa ca vor fi de prisos . Ca sa aveti un exemplu , iata prezentarea mea :
Salut , numele meu este Oana si sunt administratoarea acestui forum . Sper ca revenirea noastra pe acest forum sa fie una buna , incat sa mai intre cativa membrii pe forum , si membrii care au fost activi inainte sa fie si acum . Aceasta este scurta mea prezentare , dar voi puteti face si una mai lunga !
Sus In jos

AutorMesaj
LDaVinci
-None
-None
LDaVinci


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 28
Bani : 6
Data de inscriere : 05/05/2012

Prezentarea voastra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 4 EmptySam Mai 05, 2012 2:15 am

M-am nascut in Tulcea, Romania(langa Dunare)

in1995. Am urmat cursurile scolii generale I.L. Caragiale, apoi am intrat la Liceul de arta "George Georgescu" Tulcea.Actual sunt in anul 2 la sectia de arhitectura a acestui liceu.Urmatorul pas este sa absolv Facultatea de Designe Vestimentar.


Ce sa spun, pasiunea mea cea mai mare este arta, toate tipurile de arta, desenez de cand eram mica...bineinteles pe pereti. ​​Sunt o persoana perfectionista.Nu as accepta sa gresesc eu sau altcineva intr-un obiectiv pe care il am,intr-o lucrare sau orice altceva!Sunt o persoana a extremelor,ori fac ceva bine ori il stric de tot, dar daca il stric il fac si de o mie de ori numai sa imi iasa bine!

Sa va spun un lucru...


Cand m-am apucat de designe, m-am gandit la viitor. Era clar domeniul in care vreau sa muncesc, dar eram pusa in fata intrebarii ,,Pictor sau Designer?”, iar diferenta era foarte mare intre cele doua. Pictorii au viata scurta si a, dupa care, de regula, ajung soferi pe taxiuri. Designeri in schimb, au o viata lunga, plina de aventuri. In viata unui designer se strecoara multe ingrediente, care mai de care mai picante, frumoase, pacatoase, excitante, urate, interesante, orgasmice...
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

Prezentarea voastra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 4 EmptyJoi Mai 24, 2012 5:42 am

Bunaaa ^^
Ar fi trebuit sa trec pe aici mai intai.
So, numele meu este Andreea, am 16 ani (impliniti peste 2 zile) si sunt din Zalau. Uhm, sunt inalta/par saten/ochi albastrii...
Imi place sa desenez, sa scriu si sa citesc. Doresc sa invat sa cant la chitara si pian, sa invat engleza, franceza, suedeza si finlandeza la perfectie (uuu) si sa facin strainatate facultatea.
Imi plac animalele, jeleurile si sunt nebuna dupa 9GAG. E genial! Sunt sociabila, imi fac usor prieteni. Ma enervez usor, insa nu dureaza mult. Usor dar scurt rade cu lacrimi
Iubesc tot ce tine de crime. Citesc romane politiste & psihologice. Urmaresc si cateva emisiuni pe ID (Investigation Discovery). Ascult rock (symphonic rock, nu metal, power-a-capella, alternative, si multeeeeee alte sub-genuri). Taylor Momsen si Amy Lee sunt preferatele mele, iar in materie 'masculina' ii prefer pe Austin Winkler si Benjamin Burnley.
That's all. ^^
Sus In jos
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 26
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

Prezentarea voastra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 4 EmptyVin Iun 01, 2012 3:00 am

Eu sunt Mony, am 14 ani, hobby-urile mele sunt scrisul de Fic-uri, Photoshop-ul şi desenul. Iubesc muzica rock, idolul meu este Kurt Cobain. :X
Sunt cam irascibilă, îmi place să înjur, mă intimidez când primesc complimente, mă enervează oamenii falşi, piţipoancele, maneliştii şi mai ales oamenii care nu au personalitate.
Sus In jos
Lithium.
ßõþöç
ßõþöç
Lithium.


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 25
Location : Zalau/Salaj
Bani : 75
Data de inscriere : 28/06/2012

Prezentarea voastra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 4 EmptyJoi Iun 28, 2012 6:09 am

Ma numesc Gabriela, mi se spune Skilly si am 13 ani. Ascult muzica rock, aproape toate subgenurile, mai ascult si Dubstep, nu stiu foarte multi, ascult Skrillex, 12th Planet aaaa si cam atat.
Sunt inalta -dupa mine- aproximativ 1.65-68. Am ochii caprui inchis si parul saten deschis. Imi place sa fotografiez, sa desenez benzi desenate si sa scriu pe blog b-)
Uneori sunt prea sensibila, imi palce sa ma distrez si sa incerc look-uri noi, ma stiu da pe skate cat de cat... Imi place sa inot, am facut aproape 4 ani handball, vreau sa calaresc un cal pe un camp cu iarba mare si verde si urasc spanacul -urasc tot ce e verde, fara merele verzi, le ador =p~
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentarea voastra - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Prezentarea voastra
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» Parerea voastra despre scoala ..
» Care este melodia voastra preferata ?
» Care este preferata voastra ? Subiect inchis
» Prezentarea jocurilor :)
» Prezentarea prietenilor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Bun venit ! :: Oracol-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente