ღAllgirlsღ
Separeu de 4 Iulie 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Separeu de 4 Iulie 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Separeu de 4 Iulie

In jos 
AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Separeu de 4 Iulie Empty
MesajSubiect: Separeu de 4 Iulie   Separeu de 4 Iulie EmptySam Iun 04, 2011 6:29 pm

OOC: desi poate prea devreme dar eu totusi m-am gandit sa deschid si pentru aceasta sarbatoare un separeu, desi mai e o luna pana va veni.

BIC:

Era cu o luna inante de 4 iulie iar eu incepusem sa caut prin ofertele agentiilor de turism un loc unde sa petrecem o vacanta de neuitat pe 4 iulie. Vroiam sa fac o rezervare. Ce ma interesa cel mai mult ar fi fost sa gasesc un hotel intr-un oras din SUA, care sa aibe iesire la Oceanul Atlantic si plaja pe malul oceanului.
Sus In jos
 
Separeu de 4 Iulie
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Separeu de Sanziene
» Top Avatar #2 editia de Iulie
» Fotografia lunii IULIE
» Mini miss luna iulie
» Lady Gaga va concerta in Bucuresti in luna iulie (zvon)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Alte Separeuri-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente