ღAllgirlsღ
Festivitate de prezentare 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Festivitate de prezentare 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Festivitate de prezentare

In jos 
AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Festivitate de prezentare Empty
MesajSubiect: Festivitate de prezentare   Festivitate de prezentare EmptySam Iun 18, 2011 9:39 pm

Fusesem chemata de matusi in laboratorul din subsol. De cum ajunsesem acolo imi spuse ca ele lucreaza la o noua potiune. Era vorba de o potiune care putea transforma atat oamenii cat si zanele si orice fiinta umana in fructe si legume conform personalitatii lor psihologice. Si vroiau sa o testeze pe mine. Eu accept fiindca mi se parea amuzant. Matusa Selene imi da sa beau putina potiune. Acea potiune avea un gust de limonada. Dupa cateva secunde de cand am inghitit o gura din potiune, ma micsorez si ma transform intr-o portocala. Matusa Selene zambi multumita apoi ma lua si ma puse pe un platou alaturi de alte portocale obisnuite. Acesta era parte a planului ei de prezentare a noii potiuni in cadrul unei festivitati. Ea fiind singura care stia care e portocala neobisnuita.
In acest timp matua Josephine pregatea o sala a subsolului pentru petrecere. Matusa Selene duse apoi platoul pe masa pregatita pentru petrecere. Si il aseza in centrul mesei. Katrina fusese insarcinata cu livrarea invitatiilor.
Sus In jos
 
Festivitate de prezentare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fashion ( prezentare )
» Teste ( prezentare )
» Witch , prezentare
» Anime -prezentare
» Prezentare pt profil

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Subsol-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente