ღAllgirlsღ
Teste ( prezentare ) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Teste ( prezentare ) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Teste ( prezentare )

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Teste ( prezentare ) Empty
MesajSubiect: Teste ( prezentare )   Teste ( prezentare ) EmptySam Dec 06, 2008 4:08 am

Hai sa ne mai distram . Hai sa facem teste , de personalitate , iar daca l-ai facut scrie ce majoritate ti-a iesit .
Acum nu am prea mult de comentat , doar sa nu vorbesi urat ! Poti face si tu teste printr-un topic nou .

Distractie placuta !
Sus In jos
Dia.
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dia.


Numarul mesajelor : 215
Varsta : 31
Bani : 280
Data de inscriere : 06/12/2008

Teste ( prezentare ) Empty
MesajSubiect: Re: Teste ( prezentare )   Teste ( prezentare ) EmptyMar Iul 14, 2009 8:04 am

Imi plac foarte mult testele .
De aceea le completez pe toate .
Luv it!
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Teste ( prezentare ) Empty
MesajSubiect: Re: Teste ( prezentare )   Teste ( prezentare ) EmptyMar Iul 21, 2009 8:53 pm

Da , stiu . Daca vrei sa faci un test esti bine venita . Cu siguranta vei obtine multe puncte pe teste !
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Teste ( prezentare ) Empty
MesajSubiect: Re: Teste ( prezentare )   Teste ( prezentare ) EmptyMar Aug 11, 2009 1:31 am

Da,foarte tare sunt toate testele,chiar imi plac!Sunt foarte tari si le ador!Voua nu va plac?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Teste ( prezentare ) Empty
MesajSubiect: Re: Teste ( prezentare )   Teste ( prezentare ) EmptyLun Sept 28, 2009 9:56 pm

:) Mai nou , adaug o reputatie pentru fiecare test .
Sper sa faceti si voi niste teste .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Teste ( prezentare ) Empty
MesajSubiect: Re: Teste ( prezentare )   Teste ( prezentare ) Empty

Sus In jos
 
Teste ( prezentare )
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Anime -prezentare
» Prezentare pt profil
» Festivitate de prezentare
» Fashion ( prezentare )
» Witch , prezentare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Teste-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente