ღAllgirlsღ
Petrecere De Halloween ! - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Petrecere De Halloween ! - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Petrecere De Halloween !

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Petrecere De Halloween ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! - Pagina 2 EmptyJoi Oct 06, 2011 9:02 am

Rezumarea primului mesaj :

Ca si in anii trecuti , am tinut neaparat sa fiu prima care aranjeaza si decoreaza sala de festivitati pentru a sarbatori cu celelalte prietenele ale mele Halloween`ul .
Iau o carpa din dulap si incep sa sterg praful de pe mesele din mijlocul salii .
" Pfuu " - ma gandesc , " n`a mai intrat nimeni aici de la petrecere de Paste " .

[ Important !
Anul acesta costumul este obligatoriu , si`l puteti face si singure , am in aceasta sala tot ce trebuie . Si sper ca ma voi distra si mai mult ca de Craciun cu voi . De asemenea , membrul care posteaza cel mai mult la rubrica RPG va primi o medalie la sfarsitul anului . ]

Sus In jos

AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Petrecere De Halloween ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! - Pagina 2 EmptyJoi Oct 27, 2011 6:12 am

-Ma bucur ca am reusit sa ii facem sa vina. Spun eu zambind.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Petrecere De Halloween ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! - Pagina 2 EmptyVin Oct 28, 2011 9:45 am

- Iar acum hai sa mai aranjam camera . Mai avem putin pana cand va incepe Halloween`ul .
Zambesc si ma indrept spre sala de festivitati .

Off : Subiectul se va inchide pe data de 20 noiembrie .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Petrecere De Halloween ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! - Pagina 2 EmptySam Oct 29, 2011 1:50 am

Off: E ok, data :)

BIC:

Acum ca am iarasi puteri, magice, daca vrei o aranjez intr-o secunda. Ce zici? Sau preferi la modul clasic, prin munca?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Petrecere De Halloween ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! - Pagina 2 EmptyMier Noi 09, 2011 10:45 pm

Imediat ii vad pe cei de la Coldplay in fata mea .
- Hey , le spun .

Off : Desigur , ca sa avem timp sa inchidem subiectul pe 20 .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Petrecere De Halloween ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! - Pagina 2 EmptyJoi Noi 10, 2011 6:18 am

Eu insa eram mai ntuziasmata decat ea, chiar daca era prima daa cand auzisem de formatia aceasta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Petrecere De Halloween ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Petrecere De Halloween !
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Machiaj de petrecere
» Petrecere in pijama
» O alta petrecere la piscina
» Petrecerea de halloween
» Eh...Ca de Halloween^^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Separeu de sarbatori :: Separeu de Halloween-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente