ღAllgirlsღ
Curs de actorie 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Curs de actorie 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Curs de actorie

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Curs de actorie Empty
MesajSubiect: Curs de actorie   Curs de actorie EmptyJoi Oct 15, 2009 5:05 am

Am pregatit scena . Luminile sunt roz , verzi , albastre si albe - depinde cum scrie in scenariu . Si actorii pot face aici scenetele . Depinde cat de multe vor fi . Nu este nici un geam in sala , uneori se mai pun si filme pe aici .
Sus In jos
Nykole
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Nykole


Numarul mesajelor : 300
Varsta : 29
Location : undeva pe planeta marte
Bani : 10
Data de inscriere : 18/07/2009

Curs de actorie Empty
MesajSubiect: Re: Curs de actorie   Curs de actorie EmptyVin Oct 16, 2009 7:44 am

Mergeam incte spre sala de actorie cu scenariu in mana citind pentru ultima data replicile lui Julieta din piesa de teatru a lui Shakespire "Romeo si Julieta".Desi le stiam foarte bine pebtru ca toata saptamana stausem cu ochii in scenariu tot nu ma puteam abtine sa nu citesc replicile.
Astazi urma sa dau Castingul la cursul de actorie si eram foarte emotionata...actoria m-a pasionat de mica si mereu puteam sa imit usor alte personaje.
Dar aum aveam emotii....
La un momen dau peste cineva...era.....
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Curs de actorie Empty
MesajSubiect: Re: Curs de actorie   Curs de actorie EmptyVin Oct 16, 2009 10:34 pm

Dai peste mine , amandoua ne speriem cand ne vedem si eu iti spun ca am venit aici ca sa vad ce piese mai sunt si imi place Romeo si Julieta . Tocmai mi-am terminat cursurile de Canto , sunt putin ragusita , cantam mereu , in sala mea era frig ..
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Curs de actorie Empty
MesajSubiect: Re: Curs de actorie   Curs de actorie EmptyMar Noi 10, 2009 10:56 am

Ma indreptam spre sala de actorie. Hm urma azi sa particip la o piesa in care imi placea povestea insa nu imi placea sa joc in ea fiindca aveam doar vreo cateva aparitii. Era vorba de piesa Pinochio iar eu eram zana.
Sus In jos
© schnitzel bă
-None
-None
© schnitzel bă


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 113
Location : sub pat.
Bani : 19
Data de inscriere : 15/12/2009

Curs de actorie Empty
MesajSubiect: Re: Curs de actorie   Curs de actorie EmptyMier Dec 16, 2009 12:40 am

Eram eleva cea noua si cautam sala de actorie...uite ca am gasito...citeam in continuu scenariu de la 'o cenusareasa moderna' si eram emotionata, fiind chiar personajul principal...chiar daca nu mi-i se potrivea excelent ptr firea mea baietoasa,incercam sa o conving pe profa' sa imi dea alt personaj....dar degeaba....
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Curs de actorie Empty
MesajSubiect: Re: Curs de actorie   Curs de actorie EmptyMier Dec 16, 2009 2:42 am

Fiindca protestasem impotriva piesei profesoara ma mai puse la inca o piesa in care aveam vreo aparitii. Eram tot zana cea buna care urma sa o ajite pe Cenusareasa dandu-i rochiile pentru a merge la bal. Si ca pedeapsa, trebuia sa fac naveta intre cele 2 piese care din nefericire erau la aceeasi ora, in 2 sali diferite ale micului teatru unde se studia actoria.
Sus In jos
°•°•Diaconu......°•°•
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
°•°•Diaconu......°•°•


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 26
Location : In the CLUB....
Bani : 320
Data de inscriere : 07/07/2010

Curs de actorie Empty
MesajSubiect: Re: Curs de actorie   Curs de actorie EmptySam Aug 28, 2010 3:27 am

In timp ce ma indreptam spre sala de actorie citeam niste fise eram plina cu ele nu ii mai vedeam capul de ele citeam o faraza."De ce iubirea e dura si numai tu mi-o vindeci?De ce cand veau suc numai al tine ma gadesnc?De ce dor cu gandul la....."Gata
Sus In jos
Continut sponsorizat





Curs de actorie Empty
MesajSubiect: Re: Curs de actorie   Curs de actorie Empty

Sus In jos
 
Curs de actorie
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Curs de ecologie
» Curs de fotografie
» Curs Muzica/Canto !
» Curs de gatit ( in bucataria cantinei )
» Curs de magie - pentru incepatori

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Scoala Alexandria-
Mergi direct la:  
creează un forum | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente