ღAllgirlsღ
Elevii care nu invata 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Elevii care nu invata 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Elevii care nu invata

In jos 
+12
Locust
Laurika
demented
Dark Angel
adutza2000
adryan94
Hypnosis
Polluted Soul
Barbie :*
Sunshine
Bittersweet
Nirvana.
16 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyVin Oct 16, 2009 10:32 pm

Eu stiu destui si ma enerveaza deoarece nu au cap si strica nivelul clasei . So , voi cunoasteti astfel de persoane . Cate stiti despre ele ?
Raspundeti numai in acest sb .
Sus In jos
Bittersweet
ßõþöç
ßõþöç
Bittersweet


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 29
Bani : 25
Data de inscriere : 16/10/2009

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptySam Oct 17, 2009 12:48 am

Eu am o gramada in clasa...nu imi pasa ca strica nivelul clasei, fac ce vor...
In general ma intelelg bine cu ei, si in general sunt si clovnii clasei.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptySam Oct 17, 2009 9:33 am

Stiu . O fata care nu invata bine de la mine din clasa a zis ca are pat pe norisori rade cu lacrimi .
Cine sa o creada rade cu lacrimi .
Sus In jos
Bittersweet
ßõþöç
ßõþöç
Bittersweet


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 29
Bani : 25
Data de inscriere : 16/10/2009

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptySam Oct 17, 2009 10:20 pm

LA mine sunt aproape toti baietii, si le ies niste perle pe gura de te doare capul.
mai nou au inceput sa inventeze animale...de gen guster falusat, dromader de apa uscata. etc
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyDum Oct 18, 2009 10:14 pm

Ma seaca acesti elevi total ! Bine ca eu invatz bine .
Fara catziva copii din clasa anul trecut ar fi fost 9 media generala .
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyMier Ian 06, 2010 8:23 am

la mine in clasa sunt peste 6 copii care nu invata, e ce sa faci nu toata lumea e perfect da asa cum nu invata s-o chinuit sa treaca si totusi macar acum sunt la liceu
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyVin Ian 08, 2010 3:51 am

Ioana aceea care se uita la Oraselul Lenes si Hannah Montana a plecat de la noi ! Razz
Chestia este ca acum riscam sa ne desfinteze Sad
Sus In jos
Polluted Soul
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Polluted Soul


Numarul mesajelor : 285
Varsta : 29
Bani : 364
Data de inscriere : 23/07/2010

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyVin Iul 23, 2010 7:09 am

eu nu învăţ mai deloc, am chestii mai bune de făcut
dar niciodată nu mi-a ieşti media generală sub 9.5
so, nu ştiu de ce vă agitaţi atâta, că nici cei care învaţă, nu-s toţi mari intelectuali
Sus In jos
Hypnosis
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Hypnosis


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 26
Location : Somewhere
Bani : 275
Data de inscriere : 02/09/2010

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyMar Sept 07, 2010 3:28 am

La noi sunt baietii si inca vreo 3 fete :sad:
Sus In jos
adryan94
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adryan94


Numarul mesajelor : 142
Varsta : 30
Bani : 145
Data de inscriere : 19/11/2010

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyVin Noi 19, 2010 9:12 am

la mine mai toty nu invata .. asta e bn nam concurenta rade cu lacrimi
Sus In jos
adutza2000
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adutza2000


Numarul mesajelor : 270
Varsta : 23
Bani : 226
Data de inscriere : 09/09/2010

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyLun Noi 29, 2010 4:38 am

da am cativa in cls.dar na ce sa le faci?
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyMier Feb 02, 2011 9:33 pm

Avem, destui daia. Daca nu iar ierta profesorii am ramane maxim 10. Si asa ne promite profa de mate rade cu lacrimi
Sus In jos
demented
ßõþöç
ßõþöç
demented


Numarul mesajelor : 40
Varsta : 29
Location : Bucharest
Bani : 45
Data de inscriere : 19/02/2011

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyLun Feb 21, 2011 4:00 am

Ceea ce am observat eu , este ca elevii buni cu ceva in cap sunt in - ! De ce ?
Astia prosti copiaza , fura raspunsuri , si domne , ei sunt despteti . Am o gramada in clasa care la teste ma striga sa le zic , apoi mai copiaza ici colo si iau nota mai mare ca mine . Deci :-j.
Sus In jos
adutza2000
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adutza2000


Numarul mesajelor : 270
Varsta : 23
Bani : 226
Data de inscriere : 09/09/2010

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyVin Feb 25, 2011 4:50 am

pai astazi am avut un nou coleg...ce surpriza am avut la ora de matematica!cat face george 4x4?stati sa ma gahndesc aaa stiam aaa pai 12?
Sus In jos
Laurika
ßõþöç
ßõþöç
Laurika


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 26
Location : Vs
Bani : 63
Data de inscriere : 16/02/2011

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyVin Feb 25, 2011 4:57 am

Avem si noi cativa care nu invata...defapt la noi trei sferturi invata un sfert nu prea invata.
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyVin Feb 25, 2011 6:22 am

Vreti de la noi? Va dam destui rade cu lacrimi
Sus In jos
Laurika
ßõþöç
ßõþöç
Laurika


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 26
Location : Vs
Bani : 63
Data de inscriere : 16/02/2011

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyVin Feb 25, 2011 7:06 am

Nu. Adica nu-i vreau nici pe astia care nu sunt...care nu trebuiau defapt sa fie in clasa asta, pentru ca nu luasera examenul....O sa vedem cati din aai trec de a 8-a
Sus In jos
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 26
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyMar Ian 10, 2012 7:35 am

Mă înţeleg bine cu ei, şi până la urmă este viaţa lor. Ce să mă bag yo?
În schimb cei mai buni din clasă sunt nişte înfumuraţi şi ce mă bucur când iau note mici... Smiley13
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyMar Ian 31, 2012 9:03 am

La mine in clasa sunt multi care nu invata si care sunt clovni clasei dar avem si un baiat in clasa Madalin care nu invata dar el daca s-ar pune pe invatat ar lua numai note mari.Oricum clasa noastra din cauza acestora care nu invata si mai si strica lucruri este numita cea mai nenorocita clasa din scoala si asta ne-a zis directoru care este in invatamant de multi ani de vreo 40 parca.
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyMar Mai 01, 2012 2:07 am

La mine in clasa nu sunt "care nu invata", ci "care au cateva scapari". La test invatam de rupem, cand stim ca trebuie sa ne asculte, din nou mancam carte pe paine. In rest, inainte de ora ne rugam sa nu deschida catalogul la pagina noastra.
Sus In jos
● Lene
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
● Lene


Numarul mesajelor : 149
Varsta : 27
Bani : 154
Data de inscriere : 04/03/2012

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyMier Mai 02, 2012 2:45 am

Clasa mea e una destul de buna, nu avem medie generala sub 8.
Dar notele sunt cam umflate. Eu de exemplu nu prea invat, prind de la ore si na-m probleme dar in ulmtimul timp nu mai sunt atenta =]]
Sus In jos
Juri
ßõþöç
ßõþöç
Juri


Numarul mesajelor : 30
Varsta : 30
Bani : 32
Data de inscriere : 19/08/2012

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyLun Aug 27, 2012 12:14 pm

Oh , aveam o tipă în clasă care nu prea punea mâna pe carte şi se plângea la profi sau în faţa noastră că voia notă mai mare decât i-a dat-o respectivul profesor şi aia umflată.... Mie una îmi venea să o arunc pe geam, serios. Adică noi învăţăm, majoritatea, adică se vedea din ce ne asculta şi ea se plânge. Crede că notele alea cad din cer. Era aşa de ipocrită ughh şi la BAC la fel. Se baza pe copiat şi se pare că i-a reuşit ahm. Anyway, sunt destui d'ăştia şi se pare că sunt ai naibii de norocoşi să treacă clasa. Ştiţi cum se spune: Prost să fii, noroc să ai.
Sus In jos
Polluted Soul
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Polluted Soul


Numarul mesajelor : 285
Varsta : 29
Bani : 364
Data de inscriere : 23/07/2010

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyLun Aug 27, 2012 5:46 pm

Ştii, dacă nu înveţi nu înseamnă neapărat că eşti prost.
Am avut note de căcat anul ăsta. Nu la toate materiile, dar am avut. N-am învăţat pt că m-am bazat pe faza că mă mai lăudau profesorii că prind bine, şi mi s-a spus că-s isteaţă de multe ori. Nici n-am avut aşa pretenţii huge cum zici că a avut colega ta, defapt, când am început să am pretenţii, am muncit puţin, la sfârşit.Oricm şi chestia asta cu rugatul de profi, şi baza pe copiat, e din vina profilor în mare parte.Eu cel puţin am cel puţin 2 profe care ne lasă să copiem. Ideea e că e o chestie psihologică la mulţi elevi... Dacă ştii că eşti deştept, ţi-ai demonstrat-o şi ai încredere înm tine, nu înveţi, pt că îţi cunoşti forţele, ştii că poţi şi poate că ai alte chestii mai interesante de făcut. Pe de altă parte , cei ce învaţă(şi aici, nu toţi) prind mai greu de cele mai multe ori, şi muncesc mult. Înţeleg unele chestii mai greu, dar au ambiţie.
So stop judging.
Sus In jos
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 26
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyMar Aug 28, 2012 1:08 am

Citat :
Ştii, dacă nu înveţi nu înseamnă neapărat că eşti prost.
Aşa e!
Unii sunt pur şi simplu leneşi, alţii au probleme în familie şi nu se pot concentra, alţii vor să-şi ascundă inteligenţa ca să nu fie luaţi peste picior. Sunt tot felul de cazuri.
Apoi oricui i se poate întâmpla ca la un moment dat să ia nişte note mai proaste, dar dacă se străduieşte poate să le repare. Oricum, notele în majoritatea cazurilor nu reflectă inteligenţa elevilor. Unii învaţă din greu şi abia iau un 7, în timp ce alţii copiază şi iau aceeaşi notă.
Apoi altă chestie pe care am remarcat-o, dacă un elev a reuşit să ia numai 10 pe linie, toţi profii sunt obişnuiţi să îi dea numai 10 chiar şi atunci când nu merită.
Sus In jos
Juri
ßõþöç
ßõþöç
Juri


Numarul mesajelor : 30
Varsta : 30
Bani : 32
Data de inscriere : 19/08/2012

Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata EmptyMar Aug 28, 2012 4:16 am

Polluted Soul a scris:
Ştii, dacă nu înveţi nu înseamnă neapărat că eşti prost.
Of course~
Eu nici nu mă agit lol. Majoritatea chestiilor le prindeam prin clasă şi nu aveam probleme. Pot asimila informaţiile uşor. XD Dar unii şi dacă învaţă, cred că ştiu tot şi la momentul respectiv se blochează. Practic ei învaţă. Am avut cunoştiinţe aşa. Bine, mulţi sunt şi timizi, nu pot deschide gura şi mai şi toceau. Eu sincer, zic că tocitul e mai greu decât învăţatul propriu-zis. Adică, prefer să iau ideile într-o ordine logică şi să dezvolt pe parcurs. Aşa îmi e mai uşor. XDD
Dar sunt unii care abia deschid caietele, nu le intră nimic în cap şi se aşteaptă la note mari [pe ochi frumoşi]din partea profesorilor. Sunt destui care se obişnuiesc aşa. >.>
Sus In jos
Continut sponsorizat





Elevii care nu invata Empty
MesajSubiect: Re: Elevii care nu invata   Elevii care nu invata Empty

Sus In jos
 
Elevii care nu invata
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Aia care s-au mutat
» Joculetul numerelor
» Nume care te caracterizeaza
» 3SudEst- Vorbe care dor
» Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri )

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Scoala & CO-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente