ღAllgirlsღ
Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea? Empty
MesajSubiect: Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea?   Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea? EmptyMier Aug 04, 2010 10:23 pm

S e x is fame!

Acesta este mottoul multor vedete apărute peste noapte. De altfel, pentru multe pupeze, care vor să ajungă repede în showbiz, este singurul talent necesar.

Nu şi pentru Gaguţa!

Aceasta a recunoscut într-un interviu acordat revistei Vanity Fair că abstinenţa îi creşte creativitatea artistică. Nimic ieşit din comun până aici, dar ia citiţi ce a spus artista:

“Am această convingere stranie că dacă facă fac amor cu cineva o să-mi ia creativitatea din mine prin vagin. Sunt mereu singură. Sunt singură şi când sunt într-o relaţie. Aceasta este condiţia mea de artist. Sunt atrasă de relaţiile nefericite.”

Mă îndoiesc că Lady GaGa ar fi dusă cu pluta şi că brusc s-ar fi apucat să spună aiureli. Pur şi simplu a ales să folosească cuvinte grele ca să şocheze, ca să mai obţină un dram de notorietate.

Şi deci concluzia rămâne aceeaşi, *** is fame! Fie că faci *** cu fotbalişti, fie că scoţi videoclipuri mai mult decât sexy, fie că vorbeşti despre poarta prin care te poate părăsi talentul…
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea? Empty
MesajSubiect: Re: Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea?   Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea? EmptyJoi Aug 05, 2010 8:05 pm

Doamne ce vedete mai sunt si in lumea asta, numa la *** le sta gandul
Da am si eu o intrebare de ce eviti sa scrii cuvantul?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea? Empty
MesajSubiect: Re: Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea?   Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea? EmptyJoi Aug 05, 2010 9:19 pm

Pentru ca e cenzurat cu *** .
Cum a aparut in mesajul tau .
Daca asta se vinde , toate fac mii de operatii ca sa-si vanda albumele .
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea? Empty
MesajSubiect: Re: Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea?   Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea? EmptyJoi Aug 05, 2010 11:58 pm

Cam asa multe si fac operatii la sani sau isi pun acid hialuronic(sau cum se scrie) in buze
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea? Empty
MesajSubiect: Re: Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea?   Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea? EmptyVin Aug 06, 2010 12:00 am

Botox ....
Stiu ... unora le sta super naspa ca si-au pus prea mult .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea? Empty
MesajSubiect: Re: Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea?   Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea? Empty

Sus In jos
 
Ghici unde-şi ţine Lady GaGa creativitatea?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» <Lady Gaga>
» Lady Gaga - Alejandro
» Biografie Lady Gaga
» Cum arata Lady Gaga la 15 ani (poze)
» Lady Gaga s-a imbracat in par (foto)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente