ღAllgirlsღ
Prezentarea fostilor prieteni 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Prezentarea fostilor prieteni 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Prezentarea fostilor prieteni

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea fostilor prieteni Empty
MesajSubiect: Prezentarea fostilor prieteni   Prezentarea fostilor prieteni EmptyJoi Noi 27, 2008 8:13 am

Dupa ce am discutat despre prietenii nostrii acum sa discutam despre prietenii pe care intre timp i-am facut dusmani . Despre prietenii care te considerau cireasa de pe tort a clasei , care iti ziceau regina , dar acum te fac in toate felurile si din acest caz , nu mai sunt prieteni .

Incep eu :
Emma , o fata de la fosta mea scoala care chiar din clasa I am fost prietene de nedespartit . Ne jucam , ne trimiteam scrisori , ne vizitam vara si faceam uneori diverse sotii despre care doamna invatatoare nu avea o parere prea bune ( erau inofensive ) , dar din clasa a IV , incepuse sa rada de mine , sa ma faca in toate felurile si tot asa pana cand am inceput sa o urasc ..
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea fostilor prieteni Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea fostilor prieteni   Prezentarea fostilor prieteni EmptyLun Iun 01, 2009 5:01 am

Subiect inchis .
Sus In jos
Lola^^
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Lola^^


Numarul mesajelor : 185
Varsta : 26
Location : Hetterfield
Bani : 11
Data de inscriere : 30/08/2009

Prezentarea fostilor prieteni Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea fostilor prieteni   Prezentarea fostilor prieteni EmptyMar Noi 03, 2009 3:40 am

Pacat ca e inchis.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentarea fostilor prieteni Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea fostilor prieteni   Prezentarea fostilor prieteni Empty

Sus In jos
 
Prezentarea fostilor prieteni
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prezentarea voastra
» Prezentarea jocurilor :)
» Prezentarea prietenilor
» Prezentarea barfelor
» Prezentarea vacantelor ideale

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Scoala & CO-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente