ღAllgirlsღ
Prezentarea vacantelor ideale 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Prezentarea vacantelor ideale 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Prezentarea vacantelor ideale

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea vacantelor ideale Empty
MesajSubiect: Prezentarea vacantelor ideale   Prezentarea vacantelor ideale EmptyJoi Noi 27, 2008 11:35 pm

Aici va puteti posta toate vacantele ideale ( pot fi chiar oriunde ) , si le puteti face reclama la ele + cateva date .

Incep eu :
Eu am fost in Rodos , in Grecia , o frumoasa insula langa Creta ( cea mai mare insula din toate timpurile ) . Am fost acolo cu avionul , la hotelul Louis Colosos . Era discoteca pt copii , discoteca pt oameni mari , hotelul avea plaja proprie , mancare multa la doar cativa euro ( mic dejun, pranz , cina ) , servicii all inclusive ... si chiar mi-a placut ff mult . ☀ ☀ ☀ apropo in Rodos nu ploua deloc vara :geek: :geek: asa ca poti sa stai toata vara la plaja .
Sus In jos
Spring
ßõþöç
ßõþöç
Spring


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Bani : 16
Data de inscriere : 22/02/2009

Prezentarea vacantelor ideale Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea vacantelor ideale   Prezentarea vacantelor ideale EmptyMar Apr 07, 2009 7:51 am

faina vacanta ai avut tu si sper ca asa sa am si eu ! Imi plac foarte mult vacantele si as vrea sa fiu in cat mai multe vacante !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea vacantelor ideale Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea vacantelor ideale   Prezentarea vacantelor ideale EmptyJoi Apr 09, 2009 7:15 am

bn , apreciez ca sunteti de acord cu regulile , dar va rog sa le si respectati !
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea vacantelor ideale Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea vacantelor ideale   Prezentarea vacantelor ideale EmptyMar Apr 14, 2009 7:18 am

Ok , eu le respect si chair tin mult la aceste reguli . Daca nu respecti regulile si pui mesaje degeaba inseamna ca nu iti ai rostul si esti banat!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentarea vacantelor ideale Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea vacantelor ideale   Prezentarea vacantelor ideale Empty

Sus In jos
 
Prezentarea vacantelor ideale
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prezentarea voastra
» Prezentarea jocurilor :)
» Prezentarea prietenilor
» Prezentarea barfelor
» Prezentarea fostilor prieteni

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente