ღAllgirlsღ
Prezentarea barfelor 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Prezentarea barfelor 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Prezentarea barfelor

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea barfelor Empty
MesajSubiect: Prezentarea barfelor   Prezentarea barfelor EmptySam Dec 20, 2008 12:18 am

Nimeni nu a scris la acest topic .. ei bine , poate ca Adminul nu mai are timp ( adica Oany ) , ce sa va mai zic la barfe , dupa cum ne-am obisnuit trebuie sa facem o prezentare ca m-am trezit in dimineata asta ca nimeni nu a postat aici .
Puteti sa ma considerati si pe mine un fel de admin deoarece sunt prietena cea mai buna de la scoala a Adminului . Vreau sa vad forumul acesta in varful piramidei si sa straluceasca de glorie , din pacate , numai 3 membrii din cei 7 posibili sunt activi , Sad , poate le voi trimite si eu un news-letter , dar sa trecem la subiect!
Aici Barfiti !

Lary
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea barfelor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea barfelor   Prezentarea barfelor EmptySam Dec 20, 2008 12:30 am

tonykop a scris:
Nimeni nu a scris la acest topic .. ei bine , poate ca Adminul nu mai are timp ( adica Oany ) , ce sa va mai zic la barfe , dupa cum ne-am obisnuit trebuie sa facem o prezentare ca m-am trezit in dimineata asta ca nimeni nu a postat aici .
Puteti sa ma considerati si pe mine un fel de admin deoarece sunt prietena cea mai buna de la scoala a Adminului . Vreau sa vad forumul acesta in varful piramidei si sa straluceasca de glorie , din pacate , numai 3 membrii din cei 7 posibili sunt activi , Sad , poate le voi trimite si eu un news-letter , dar sa trecem la subiect!
Aici Barfiti !

Lary
ohhh ., sorry am uitat , trebuia sa mai iau de pe net niste colinde pentru festivitate ( stie sh Lary ) si am uitat , cu sinceritate SCUZE
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Prezentarea barfelor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea barfelor   Prezentarea barfelor EmptyMier Noi 11, 2009 11:53 am

Salut, fetelor. Hm, dupa cum ati observat eu intru si postez zilnic. Eu de fapt am o lista cam imensa cu forumuri RPG unde sunt activ. In lista se afla atat forumuri moarte pe care vreau sa le readuc la viata chiar daca adminii lor nu mai au dat pe ele, cat si forumuri active. la mine in lista forumurile active sunt notate ca active si postez zilnic. Cele inactive postez mai rar dar postez si pe acolo. In caz ca uit vreodata sa postez pe aici. Adica sa fiu inactiv mai mult de o saptamana o rog frumos pe Oany sa imi trimita mail la adresa cu care m-am inregistrat.
De ce as putea uita de forum?
1. Sa fiu ocupat cu alte forumuri
2. Sa am alte treburi
3. Sa nu primesc notificari de raspunsuri la topicurile de pe acest forum.
Daca in acest caz de inactivitate Oany imi va trimite mail, eu de cum primesc mailul voi intra aici pe forum.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentarea barfelor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea barfelor   Prezentarea barfelor Empty

Sus In jos
 
Prezentarea barfelor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prezentarea vacantelor ideale
» Prezentarea jocurilor :)
» Prezentarea prietenilor
» Prezentarea voastra
» Prezentarea fostilor prieteni

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente